2703
2553
عنوان

بعد یکماه غذا بهم چسبید

401 بازدید | 41 پست

خیلی ماه بدی بود برام دقیقا شد ۴ هفته پر استرس و گریه بالاخره امروز جواب ام آر آی شوهرم حاضر شد فقط خواهر شوهر بزرگم که خیلی مهربونه می دونست ام ار ای داده رفتیم جواب باهم بگیریم  خواهر شوهرم گفت تو بشین من میگیرم خودش هم قبلش رفته بود حرم .خلاصه جواب را که داد به یارو گفت میشه خودت بخونی برام گفت نه بعد دید انگلیسیه گفت بیا زن داداش خودت بخون من دو خط اول خوندم دیدم نوشته نرمال بقیش را چشمم سیاهی رفت گفتم نمیدونم چی نوشته خلاصه رفتیم یه متخصص که صبح هم باشه پیدا کردیم نشون دادیم گفت سالمه من انگار دوباره متولد شدم بعدش اسم همه نی نی سایتی ها که برام دعا کرده بودن را نوشتم دو صفحه شد که برم حرم برا تک تکشان دعا کنم.خدا را شکر. امشب بعد یکماه شام خوردم درست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

خدا رو شکر 

من عاشق این سایتم😍 از تولد بچه اولم تا حالا هر وقت سوالی داشتم این سایت مثل یه خواهر و یه مادر برام بوده🥲❤ اگه قبلا منو زدین یا بهم بی احترامی کردین بگین محلتون ندم 🤭 آخه ممکنه یادم بره  
2720
2714

خداروشکر که مشکلی نبود کاش منم امروزدصبح با خبر خوش ب خونه برمیگشتمممم

خدایا من یه مادر غریبم ... تو تنهاییم تورو دارم نذار ازت ناامید بشم😔💔شفای آیدینم رو میخوام😭😭😭
2706