2733
2734
عنوان

طلا شد ۴۸۴هزار😑

| مشاهده متن کامل بحث + 356 بازدید | 41 پست
وزیر ارتباطات اعلام کرده سورپرایز داره!!!!!

رفع فیلترینگ تلگرامه فک‌منم

تیکر منم یه روز واقعی میشه میدونم😍من زندگی سختی داشتم از بچگی،وقتی نامزد کردم وارد یه مرحله جدید از سختی زندگیم شدم چون فکر میکردم از چاله در اومدم افتادم تو چاه!چون فکر میکردم تو انتخابم اشتباه کردم ،اما اشتباه فکر میکردم نامزدم عاشقانه پای تمام بد خلقی هام ایستاد حتی حاضر شد خودشو بکشه تا من از دستش راحت شم!!! چون میگفت نمیتونم زنده باشم و‌تو مال من نباشی⁦❤️⁩تو حرم امام حسین (ع) از آقا خواستم که اگه با این مرد خوشبختم و اونم با من خوشبخته مهرشو بندازه به دلم و انداخت!!!ازدواج کردیم و سختیای زندگیم تموم شد الان خوشبخته خوشبختم فقط بچه میتونه خوشبختیمو کامل تر کنه ،حالا که تا اینجا اومدی و امضامو خوندی برای مامان شدنم صلوات میفرستی؟خیلی حیفه شوهرم بابا نشه 😔لطفا برامون دعا کن مامان بابا بشیم⁦❤️⁩

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

رفع فیلترینگ تلگرامه فک‌منم

کنم😐😂

تیکر منم یه روز واقعی میشه میدونم😍من زندگی سختی داشتم از بچگی،وقتی نامزد کردم وارد یه مرحله جدید از سختی زندگیم شدم چون فکر میکردم از چاله در اومدم افتادم تو چاه!چون فکر میکردم تو انتخابم اشتباه کردم ،اما اشتباه فکر میکردم نامزدم عاشقانه پای تمام بد خلقی هام ایستاد حتی حاضر شد خودشو بکشه تا من از دستش راحت شم!!! چون میگفت نمیتونم زنده باشم و‌تو مال من نباشی⁦❤️⁩تو حرم امام حسین (ع) از آقا خواستم که اگه با این مرد خوشبختم و اونم با من خوشبخته مهرشو بندازه به دلم و انداخت!!!ازدواج کردیم و سختیای زندگیم تموم شد الان خوشبخته خوشبختم فقط بچه میتونه خوشبختیمو کامل تر کنه ،حالا که تا اینجا اومدی و امضامو خوندی برای مامان شدنم صلوات میفرستی؟خیلی حیفه شوهرم بابا نشه 😔لطفا برامون دعا کن مامان بابا بشیم⁦❤️⁩
2728
2740
بنزین که گرون شد،پس این هیچی. طلا هم رفته بالا،بحث یارانه هم که گذشت. دیگه چه گزینه ای روی میز دار ...

والا چی بگم چند روز پیش دیدم تو تهران به صورت آزمایشی چند تا خط اتوبوس رو اینجوری کردن که اگه میخوای بشینی باید پول بیشتر بدی وگرنه باید سر پا وایسی

یعنی وقتی بنزین گرون شده اینجوری دارن از حمل و نقل عمومی حمایت میکنن

دیدن مردم بیشتر سوار اتوبوس میشن گفتن اینجا رو هم بچلونیم یه پولی ته جیب مردم مونده انگار 

نمیدونم از روزی که هیچچچچی ته جیب مردم نمونه وحشت ندارن؟؟؟

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
والا چی بگم چند روز پیش دیدم تو تهران به صورت آزمایشی چند تا خط اتوبوس رو اینجوری کردن که اگه میخوای ...

یه آزمون برا ما گذاشتن صلاحیت حرفه ای پرستاری قیم ۶۸ تومن پرستارای با سابقه هم میخوان ازمون بدن فک کنم پول خوبی گیرشون میادا

والا چی بگم چند روز پیش دیدم تو تهران به صورت آزمایشی چند تا خط اتوبوس رو اینجوری کردن که اگه میخوای ...

اونوقت وقتی گندش دراومد و خیلیا اعتراض و انتقاد کردن بازم با وقاحت تمام تکذیب کردن که چنین چیزی وجود نداره صندلی پولی نداریم 

کلا رسمشونه هر گندی میخوان میزنن بعدش تکذیب بعد که برا مردم به صورت شایعه و واقعه بلاتکلیف موند در یک حرکت گازانبری عملیاتیش میکنن 

بعدشم هیشکی مسولیتشو نمیپیذیره

من نبودم دستم بود تقصیر استینم بود 

خدایا کمک مان کن تا از ما به دیگران، تنها خیر و نیکی برسد.ٱمین یا رب العالمین.