2733
2734
عنوان

همه ی لباس هام قدیمی شده ،دریغ از پول که دوباره بخرم😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 383 بازدید | 25 پست
بچه هم داری؟ نمی تونی بری سرکار

دوتا یه ۵ سال و یه دوسال 

چند روزی پیگیر اینم وسایل تهیه کنم ، کار نقطه کوبی رو سفال انجام بدم بفروشم . توروخدا دعا کنین کارم بگیره . همین انقدم سروان به امید اینکار . شوهرم مریض افتاده تو خونه بیکار بی پول . خیلی وضع بدی داریم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
دوتا یه ۵ سال و یه دوسال  چند روزی پیگیر اینم وسایل تهیه کنم ، کار نقطه کوبی رو سفال انجام بدم ...

ی چیزی بگم ناراحت نشین

ولی شما که وضعیت مالی خوبی ندارین نباید بچه دار بشین

به خدا به اونها هم ظلم میشه حسرت خیلی چیزها تو دلشون می مونه

من خودم سرکار می رم وضعیت مالی متوسط دارم ولی اصلا با این وضعیت و گرونی به بچه دار شدن فکر هم نمیکنم

وقتی خودم نمیتونم چیزهایی رو که دوست دارم بخرم چرا بچه دار بشم که خجالت بچه هام رو هم بکشم

تهش هیچی نیست باور کن....
ی چیزی بگم ناراحت نشین ولی شما که وضعیت مالی خوبی ندارین نباید بچه دار بشین به خدا به اونها هم ظلم ...

راست میگی ، به خدا جیگرم برا بچه هام کباب میشه مخصوصا اینکه دخترم الان همه چیز متوجه میشه 

2740
مشکل شوهرت چیه اگه کار نمیکنه پس خرجتون از کجا تامین میشه 

دوماهی میشه خونه نشین شده ، البته قبلش هم کارگری بود در حد بخور نمیر. 

دیسک کمر داره دوتا مهره آسیب دیده ، یه مهره با استراحت بهبود پیدا می‌کنه اما یه مهره دیگه خیلی وضعش خراب دیسک زده به نخاع فشار آورده که حتی یه قسمت از نخاع یکم نازک شده براهمین پاهاش ضعیف شده دکتر گفته اگه زودتر عمل نگه پاهاش خیلی ضعیف میشه که دیگه نمیشه کاریش کرد.تازه دکتر گفته بعد عمل تا ۶ ماه نباید کار کنه . گرفتار شدیم قبلاً کارگری هم بود باز می‌رفت یه نونی می اومد . الانم با قرض گرفتن شکممون سیر میکنیم.

دوماهی میشه خونه نشین شده ، البته قبلش هم کارگری بود در حد بخور نمیر.  دیسک کمر داره دوتا مهره ...

خودت دست به کار بشو غذای خونگی فینگر فود برای مجالس زنونه درست کن 

به مسجدا خودتو معرفی کن بگو به پولش احتیاج داری معرفیت گنن به خانومایی ک روضه دارن

کم کم میتونی وارد این مجالس بشی چیزای دیگم بفروشی 

باید چند تا کار تست کنی تا بالاخره یکیش بگیره

لطفا اگر تو تاپیکا شمارو ریپلای کردم یا از شما سوال پرسیدم جواب منو بدید وقتی مخاطبم شما نیستین و میاین با ریپلای تون جنجال به پا میکنید فاقد شعور هستین✌️📿😌
خودت دست به کار بشو غذای خونگی فینگر فود برای مجالس زنونه درست کن  به مسجدا خودتو معرفی کن بگو ...

دارم وسایل کار نقطه کوبی رو سفال جور میکنم . آن شاء الله که کارم بگیره.