2733
2734
عنوان

اولین شب بعد از به دنیا اومدن بچتون چجوری بود؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1076 بازدید | 58 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به گذشته ها فکر نکن  بدی ادما به خودشون برمیگرده

خیلی روزای تلخی بود نمیزاشت بچمو بغل کنم حرفم میزدم دعوا درست میکرد منم سکوت میکردم سه سال و نیم میگذره و من همش میگم چرا بعد زایمان نرفتم راحت خونه مامانم

دوستان هر جا دلتون شکست برا بیمارها هم دعا کنید مخصوصا بچه ها 
2728

بچه ها من خیلی میترسم هنوز اقدام نکردم بچه کوچیکه میترسم بلندش کنم چیزیش بشه همش استرس اینارو دارم نگران مادرشدنم میترسم نتونم ازیه طرفم همیشه نمیشه کسی پیش آدم باشه همسرم تنهایی رو بیشتردوست داره میخواد من خودم کارامو انجام بدم... 

خدایا به کدامین گناه حکم صبر رابرایم صادرکردی💔
2740

شوهرم و مامانم اینا شب پیشم بودن با شوهرمم تا صبح چت کردیم ، صبحم مرخص شدم اومدیم خونه شوهرم ی بعبعی برام قربانی کرد و ناهار برام کباب برگ درست کرد اونم آبدار بعد اومدیم تو اتاق کلی از نی نی عکس گرفتم بعد نی نی رو دادم دست مامانم و عمم اینا 

دیگه با شوهرم استراحت کردیم تا شب الان داغ فانتزی کردم😆

[QUOTE=115163850]واقعا يكب از مزخرف ترين رسماي بعضي ابرانيا اينه ميان سريع ديدن زائو  منكه رو ندادم كسي بياد هر ...[/QUOTE]

واقعا رسم مضخرفیه که همون شب اول میریزن دور زائو.من واقعا از اون شب متنفرم.حداقل بزارن دوسه روزبعد برن.تاطرف یکم به خودش بیاد .بچه گرسنه،مادر شیر نداره،همه میریزن دورش که. مثلا کمکش کنن ولی بدتر گند میزنن به حال طرف.

لاحول ولاقوه الا بالله العلی العظیم
خیلی روزای تلخی بود نمیزاشت بچمو بغل کنم حرفم میزدم دعوا درست میکرد منم سکوت میکردم سه سال و نیم میگ ...

خب چرا خونه خودتون موندید ؟

تجربه کسب کن برای دومی 

بدی هاییم که درحقت شده  بنویس رو کاغد و بریز تو اب بره

خب چرا خونه خودتون موندید ؟ تجربه کسب کن برای دومی  بدی هاییم که درحقت شده  بنویس رو کاغ ...

چمیدونستم میاد دخالت میکنه زهرمارم میکنه گفتم اینکه پا نمیزاره تو خونه من عمرا بیاد 

دوستان هر جا دلتون شکست برا بیمارها هم دعا کنید مخصوصا بچه ها