2737
2734
عنوان

از مادر شوهرم دلم‌گرفته

| مشاهده متن کامل بحث + 186 بازدید | 23 پست

قطعا عمدی تو کارش نبوده شاید بنده خدا سلیقش همون بوده و لباس عروس دیده ذوق کرده 

نه به روی مادر شوهرت بیار نه شوهرت نه اینکه خودتو ناراحت کن

اگه تو همه چیز انقد حساسی و ناراحت میشی یکم روی خودت کار کن وگرنه الکی با این فکرا خودتو پیر میکنی 

سر چه چیزایی خودتون رو ناراحت می کنید حتما سلیقه اش بوده،مامان من هم برای دختر خواهرم از همین لباس عروسا  خریده،کلی تشکر کرد با اینکه تنش نمی کنه حالا اگه مادر شوهرش می خرید می کوبید تو سرش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حالا اون واسه بچت اورده برا من وقتی بله برون اوردن یدونه شال خریده بود همه میگفتن اون چیه برات اورده هزارتا اسم رو شال گذاشتن منم دیگه سرم نکردم رفتم یه شال دیگه خریدم ولش کن خودتو ناراحت نکن

2728

عزیزم اگه تو سلیقه ت نبوده از این به بعد به بهونه اندازه نبودن لباسها، خودت باهاش برو، اون چیزی رو که خوشت اومده بردار

ولی به نظرم همینکه لطف کرده و خریده خیلی ارزش داره

دیگه قیمتش رو کار نداشته باش

تا دیروز میگفتن هر کی ما رو دوست نداره جمع کنه از ایران برهحالا میگن هرکی حتی اگه ما رو دوست نداره بیاد رأی بدهعجیبتر اینکه میگن اونایی که ما رو دوست ندارن بیان به اونایی که ما رو دوست دارن رأی بدنامروز شرکت در انتخابات رو حاصل بصیرت تو میدانندو فردا اوضاع بد کشور را که خودشان ایجاد میکنند را حاصل انتخاب بد تو میدانند!!!!!   
 راستی واسه سیسمونی هم باید چیزی بدن؟

بستگی داره حالا بعشیا یه گند دست لباس و لحاف تشک اینا میدن. بعصیا نمیدن.. مادرشوهر من که از الان از این حرفا میزنه که بعدا نگم چرا ندادین. بده یا نده هم برام فرقی نداره خوشحالم میشم که چیزی نده

یه پتو داده که از قبل تو خونشون بود کاورش پاره. بعد برگشتهمیگه بیا این مال بچه ات ولی بزرگ شد خودم بهش میگم فلان پتو من دادم بهت. منم کاورش عوض کردم اومده دیده میگه مگه من نداده بودم به بچه ان؟ گفتم بله ولی کاورش داغون بود منم عوض کردم.. من بمیرمم نمیندازم رو پسرم اون پتو که بعدا بیاد به پسرم بگه اره من دادم بهت

میشه واسه کنجد تو دلم یه صلوات بفرستید تا سالم بیاد بغلم......خدایا شکرررررت
2738