2737
2734
عنوان

از مادر شوهرم دلم‌گرفته

186 بازدید | 23 پست

بچه ها من باردارم که میشه اولین نوه مادرشوهرم چند وقت پیش به من گفت یه پیراهن خوشگل واسه نوه ام نشون کردم هر وقت شد برم براش بخرم منم خیلی ذوق کردم حالا دو روز پیش خریده بود آوردش وای یه لباس عروس قدیمی خیلی خیلی زشت که انقدر جنسش زبر و زمخته نمیشه دست زد بهش سفید یخچالی من اصلا فکر نمیکردم از اینا هنوز تو‌بازار باشه بعد دیروز از مغازه ای که خریده بود رد میشدم کنجکاو‌شدم رفتم توش دیدم یه سری لباس قدیمی تو یه رگال زده که اونم جزوشون بود قیمتشم با تور و همه چیش سی تومن بود تقریبا ارزون ترین لباس اونجا بود بچه ها خیلییی دلم گرفت اخه مادرشوهرم حداقل ماهی سه تومن درامد داره دبیره بازنشسته است،به نظرتون عکس العملم چی باشه به شوهرم بگم که رفتم مغازه؟

مهم نیتشه شاید دستش تنگ بوده🥺

زندگی یک فرصت کوتاهه بی خیال باش هرچه دوست داری انجام بده این زندگی خوابی بیش نیست رویای شیرین و کابوس ترسناک دارد که هردو واهی و گذراس و بزودی بیدار خواهیم شد.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

از مادرشوهر انتظار دیگه ای داشتی ؟ 

خیلی کم توشون خوبو باانصاف درمیاد

دبیرای بازنشسته مگه سه تومن میگیرن ؟ مادرشوهر من هی اهو ناله میکنه ندارم   حتما میترسه عروساش پولشو بدزدن خخخ

2738

بیخیال فوقش تن گل دخترت نمیکنی

مادرشوهر من میگه اره پدرشوهرت میخواست فلان لباس بخره من نزاشتم گفتم واسه بچه نیومده نیت نمیکنن😓😓😓

از اونورم میگه از الان بگما من لحاف تشک نمیدم به بچه ات حالا اگه خواستی خودت بیای از مال خودم برداری😓😓انگار من مونده و گدای لحاف تشک اونم.. گفتم مرسی اگه شما خواستی بیا من بدم بهت چند دست😔😔

میشه واسه کنجد تو دلم یه صلوات بفرستید تا سالم بیاد بغلم......خدایا شکرررررت

حالاخوبه اون نوخریده مال من دوتا شلوارورزشی مال عهدقارقارک سنگی داده بهم منم تشکرکردم ولی گذاشتم کنار ببرم بدم به کس دیگه استفاده کمه جالبه من اصلا جلوش لباس شلخته تن بچم نمیکنم نمیدونم چجوری اونارو داد از قبل توخونش مونده بودن ولی چیزی نگفتم دیگه

2706