2737
2734
عنوان

چقد سخته ادم بفهمه شوهرش پشتش نیس قدرشو نمیدونه

| مشاهده متن کامل بحث + 200 بازدید | 23 پست
خب دوپرس غذا درست کنن پاشن بیان نیم ساعت بشینن نوه شونو خوشحال کنن برن می میرن؟؟؟

بهتره خوشبین باشی بگی بخاطره خودم نمیام عزیزم همیشه براشون کم نمیزاشتی میومدن خراب میشدن الان میدکنن وضعیتت جوریه که خبری از کیک و دسر نیست خودشونو زحمت نمیندازن نمونه اشو دارم خودم خواارشوهرم مجرده تا وقتی که من حالم خوبه تنها باشه میاد برا خودش میخوره و میره کافیه بفهمه میخواد یه سالاد درست کنه یا من سرما خورده یا بیحال باشم میره غیبش میزنه نمیگه بزا جبران کنم 

جمله عباس معروفی وصف حال اینروزای خیلیاست:ما نسل بدبختی هستیم دستمان به مقصراصلی نمیرسد ازهمدیگرانتقام میگیریم!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اخه شوهرم میشینه اونجا لم میده من باید چایی و میوه و فلان ب برادرش بیارم. بچه برادرش منتظر باشم گند ...

خب عوضش سر بچت گرم میشه

بعد همه ی اسباب بازیارم نیار که همه جا به هم بریزه

منم اگه داداشم بخواد بابچش بیاد خونمون شوهرم بگه نه خیلی ناراحت میشم

سردارم خداحافظ......
2731
خب عوضش سر بچت گرم میشه بعد همه ی اسباب بازیارم نیار که همه جا به هم بریزه منم اگه داداشم بخواد با ...

بله چون خودت پذیرایی میکنی بچه رو سرگرم میکنی ن ک لم بدی از اخرین وضع اقتصاد و کوفت و زهرمار بگی بعد لم بدی زن حامله هی اینور اونور بره زحمت بکشه

عزیزم مال من هم همینه. اصلا حال ندارم بگم از بدبینیهاش بد دلی هاش. بد دهنیهاش. چقدر زحمت کشیدم چقدر ...

آره شوهرمنم همینه بددل بدبین خاک برسر . پسربرادرش ۱۸سالشه اومد خونمون یکم نشست وزفت بعد میگه بیچاره ازبس اخم کردی معذب شد رفت😐😐😐گفتم آخه چیکارش دارم 

آره شوهرمنم همینه بددل بدبین خاک برسر . پسربرادرش ۱۸سالشه اومد خونمون یکم نشست وزفت بعد میگه بیچاره ...

متاسفم. زندگی و جوونی انقدر کوتاه که با وجود این  افراد تمام زندگیمون تباه شده

2738