2726

موصوع اینه ک من باردارم ی بچه هم دارم. دکتر برام استراحت نسبی نوشته .لطفا نپرسید چرا حوصله توضیح ندارم.  

بعد هیشکی یادم نمیکنه. خواهرشوهرم از شهر دیگه چند روز اومده شهرمون همش منتظر بودم کسی بیاد بهم سر بزنه مردم از تنهایی بخدا. اصلا هیشکی نیومد هیشکی. خونواده شوهرم ی زنگ نمیزنن ببینن مردم یا زنده. بچمم بهونه میگیره از بس ن جایی میتونم برم ن کسی میاد خونمون.

تو تاپیکای قبلم هس ی برادرشوهر جاری پررو دارم ک بچشونو میارن خونمون ول میدن ک با بچم بازی کنه خودشونم مراقب بچشون نیستن یه سره میخاد خرابکاری کنه باید مواظب بچه اونا هم باشم اون تایم. جاریمم نمیاد بچه رو با برادرشوهرم میفرسته اینجا! منم حرصم گرفت یکی دوبار حالم خوب نبود برادرشوهرم زنگ زد ک هستین بچه رو بیارم منم ب شوهرم گفتم بخدا حالم بده حوصله اینکه مواظب بچه مردم باشمو هی پذیرایی کنم ندارم.  

حالا ازونروز همینو کرده چوب میزنه تو سرم. دیشب بهش میگم خواهرات و مامانت ی یاد از من نکردن چند روزه از شهر دیگه اومده یه ماهه منو ندیدن میگه مگه تو کسی رو خونه راه میدی!!!!!! 

من توقع داشتم بگه اره راست میگی باید یاد میکردن ولی من ک هستم .مگه این جمله چقدر کار داشت؟!

هر سری خواهرشوهرم از شهر دیگه میومد خداشاهده دعوتش میکردم مفصل کیک خونگی و شام و ... یعنی از صلح قشنگ درگیر کارای مهمونی بودم. به بچه هاش خمیر بازی درست میکنم. رنگ امیزی پرینت میکردم و..

حالا میگه خواهرم میاد تحویلش نمیگیری. بشکنه این دست ک نمک نداره😔😔

عزیزم مال من هم همینه. اصلا حال ندارم بگم از بدبینیهاش بد دلی هاش. بد دهنیهاش. چقدر زحمت کشیدم چقدر تیغ زد مرتیکه دیوث. ولش کن همینن. خدا زودتر بکشتشون از رو زمین ورشون داره

چرا محتاج توجه  اونایی؟ 

یه دعای قشنگی توی سوره اسراء هست که میگه: رَبِّ أَدْخِلْنِي مُدْخَلَ صِدْقٍ وَأَخْرِجْنِي مُخْرَجَ صِدْقٍ وَاجْعَلْ لِي مِنْ لَدُنْكَ سُلْطَانًا نَصِيرًا ::::: خدایا منو توی هرکاری و شغلی یا هرچیزی به درستی وارد کن و به درستی بیرون بیارو همیشه از سمت خودت یک نیروی کمکی برای من بفرست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شوهر منم همینجوریه 

ما تو یه حیاط زندگی میکنیم بخدا سالی یبارم یه شام دعوتمون نمیکنن

قُلْ يَا عِبَادِيَ الَّذِينَ أَسْرَفُوا عَلَىٰ أَنفُسِهِمْ لَا تَقْنَطُوا مِن رَّحْمَةِ اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ يَغْفِرُ الذُّنُوبَ جَمِيعًا إِنَّهُ هُوَ الْغَفُورُ الرَّحِيمُﺑﮕﻮ: ﺍﻱ ﺑﻨﺪﮔﺎﻥ ﻣﻦ ﻛﻪ ﺑﺮ ﻧﻔﺲ ﺧﻮﻳﺶ ﺗﺠﺎﻭﺯ [ﻭ ﺳﺘﻢ] ﻛﺮﺩﻩ ﺍﻳﺪ! ﺍﺯ ﺭﺣﻤﺖ ﺧﺪﺍﻭﻧﺪ ﻧﻮﻣﻴﺪ ﻧﺸﻮﻳﺪ. ﺧﺪﺍﻭﻧﺪ ﻫﻤﻪ ﻱ ﮔﻨﺎﻫﺎﻥ ﺭﺍ ﻣﻲ ﺑﺨﺸﺪ، ﺯﻳﺮﺍ ﻛﻪ ﺍﻭ ﺑﺴﻴﺎﺭ ﺁﻣﺮﺯﻧﺪﻩ ﻭ ﻣﻬﺮﺑﺎﻥ ﺍﺳﺖ. 
2728
عزیزم مال من هم همینه. اصلا حال ندارم بگم از بدبینیهاش بد دلی هاش. بد دهنیهاش. چقدر زحمت کشیدم چقدر ...

نه من راضی ب مرگش نیستم اخلاقای دیگش خوبه. فقط تا بحث خونوادش میشه خیلی بی منطق طرف اوناس

بابا بخدا مردا همه نفهمن خصلتشونه خوش خدمتياي ادمو نميبينن ولي كافيه كوچكترين قصوري باشه تا قيام قيامت يادشون نميره من سپردم همه چي رو به خدا چرخ وفلك حسابش دقيقه نگران نياش تو نيكي هاتو بكن در دجله انداز اون جا كه لازمه روزگاربهت پس ميده

خو حتما گفتن استراحت نوشته دکتر برات مزاحمش نشیم بلاخره مهمونن بیان خودت راحت نیستی اونا پاشن از خودشون پذیرایی به زحمت میوفتی 

جمله عباس معروفی وصف حال اینروزای خیلیاست:ما نسل بدبختی هستیم دستمان به مقصراصلی نمیرسد ازهمدیگرانتقام میگیریم!

شوهر منم خییییییلی رو خانوادش حساسه یعنی هروقت بخوان بیان من یه اعتراض کنم میدونم عصبی میشه

بخاطر همین هروقت هرکدومشون میخوان بیان هیچی نمیگم میگم چندساعته دیگه تموم میشه

سردارم خداحافظ......
خو حتما گفتن استراحت نوشته دکتر برات مزاحمش نشیم بلاخره مهمونن بیان خودت راحت نیستی اونا پاشن از خود ...

خب دوپرس غذا درست کنن پاشن بیان نیم ساعت بشینن نوه شونو خوشحال کنن برن می میرن؟؟؟

شوهر منم خییییییلی رو خانوادش حساسه یعنی هروقت بخوان بیان من یه اعتراض کنم میدونم عصبی میشه بخاطر ه ...

اخه شوهرم میشینه اونجا لم میده من باید چایی و میوه و فلان ب برادرش بیارم. بچه برادرش منتظر باشم گند نزنه ب چیزی و ...

چون ن دوستی دارم ن خواهر برادری ک یادم کنه.  بچم همش بهونه میگیره می میرن یبار بیان یاد نوه شون ...

دوست پیدا کنی بهتره تا خودتو آویزون مادرشوهر خواهرشوهر کنی

یه دعای قشنگی توی سوره اسراء هست که میگه: رَبِّ أَدْخِلْنِي مُدْخَلَ صِدْقٍ وَأَخْرِجْنِي مُخْرَجَ صِدْقٍ وَاجْعَلْ لِي مِنْ لَدُنْكَ سُلْطَانًا نَصِيرًا ::::: خدایا منو توی هرکاری و شغلی یا هرچیزی به درستی وارد کن و به درستی بیرون بیارو همیشه از سمت خودت یک نیروی کمکی برای من بفرست
بابا بخدا مردا همه نفهمن خصلتشونه خوش خدمتياي ادمو نميبينن ولي كافيه كوچكترين قصوري باشه تا قيام قيا ...

نه همه نفهم نیستن

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
2706