2733
2734
عنوان

اخخ اخخخ اخخ بیاین بگم چی شددد

| مشاهده متن کامل بحث + 539 بازدید | 20 پست
اگه درد دوباره گرفت و ورم کرد آسیب دیده  زانو در دی ک نتونی از پله بالا بری از وزن بالاس

من ۵۹ کیلو هستم اخه. قدمم ۱۶۰. شکم دارم فقط 

دوستای خوشگلم ، منم میخام مثل بقیه یه کسب درامد کوچیک داشته باشم. اگه اینستا دارید حتما پیج منو فالو کنید مطمعنم یه روزی به دردتون میخوره.    Shahomalakeh2   شاه و ملکه۲     پیشاپیش ممنون از حمایتتون
اخه الان نمیتونم برم. نامزدمم دوساعته رفته خونشون. روم نمیشه بگم برگرد منو ببر. اینجا هم ماشین نداری ...

انشالله ک چیزی نیست

خدای دیروز،خدای امروز و فرداهم هست ✌✌پس میگذره💪💪💪💪خدایا بهترینارو برای همه رقم بزن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اخه الان نمیتونم برم. نامزدمم دوساعته رفته خونشون. روم نمیشه بگم برگرد منو ببر. اینجا هم ماشین نداری ...

امشب به خیر گذشت از فردا شب به شب حتما یه لیوان شیر وسنجدبخور.اول راهی چجوری میخوای زایمان کنی فردا. این کارا تا یه ماه انجام بده دیگه استخونات درد نمیگیره

گلم من عمومی رفتم متوجه شدم زانوم آب اورده خودتم دست بزنی چیزی تو زانوت مثل اب صدا بده یاتکون بخوره ...

نه چیزی متوجه نمیشم. فردا اینا حتما میرم. گلم زاتون اب اورده بود چجوری درمان شدی؟؟ من میترسم یهو بگن عمل. اخه عمل زانو خیلی سنگینه

دوستای خوشگلم ، منم میخام مثل بقیه یه کسب درامد کوچیک داشته باشم. اگه اینستا دارید حتما پیج منو فالو کنید مطمعنم یه روزی به دردتون میخوره.    Shahomalakeh2   شاه و ملکه۲     پیشاپیش ممنون از حمایتتون
2731
امشب به خیر گذشت از فردا شب به شب حتما یه لیوان شیر وسنجدبخور.اول راهی چجوری میخوای زایمان کنی فردا. ...

همین سنجد خودمون؟؟ جدی برای زانو درد خوبه؟؟ اره بابا اول راهم لی هزار تا بدبختی دارم

نه چیزی متوجه نمیشم. فردا اینا حتما میرم. گلم زاتون اب اورده بود چجوری درمان شدی؟؟ من میترسم یهو بگن ...

من آنتی بیوتیک ودی۳ وویتامین خوردم

شکرخدا نیاز به عمل نبود

براشماهم حتما فشار سنگین وارد شده 

پله هم که بلای جونه

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"