2737
2739
عنوان

مرمری ام گند زدم 😭ادمو سگ بگیره جو نگیره😟+عکس😓

| مشاهده متن کامل بحث + 26312 بازدید | 508 پست

ببرش ارایشگاه درستش کنه بعد یه روش میگم بهت دیگه چتری بچه خراب نشه 

به این صورت که قشنگ جلو سر بچرو خیس کن دقیقا وسط بینیش قیچی کن بعد از خشک شدن دقیقا زیر ابروش میشه 

میشه برا حاجت دلم یه صلوات بفرستید تمنا میکنم 💟
هنوز که راضی نشده بیاد ایناروسی تردد میکنه تا یلدا باید راضیش کنم😓

ب ی بهونه ای ببرش بیرون

بعد ببر این ارایشگاه ها که مخصوص بچه هاس

اسباب بازی دارن و ارایشگراشون بلدن چیکار کنن بچه نترسه

اینجوری ترسشم میریزه موهاشم خوشگل میشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
مرمری چیکار کردی پسر ووو درست شد موهاش

دیروز بردیمش کلی خوراکی براش خریدم و اسباب بازی و دادم شوهرم برد گزاشت ارایشگاه بعدم بردیمش گفت اخ جون اقاهه بمن به به میده و رفتیم تا نشست رو صندلی لباشو ورچید و داد و جیغ و گریه ک من میترسم هرچی ام اسباب بازی و خوراکی داد ساکت نشد دیگه هول هولکی ی پسرونه معمولی بدون مدل زد در حدی ک کل موهاش ۱سانتی شد😢ولی خب بهتره قبله 

ولی هیلی گریه کرد منو شوهرم دوتایی گرفته بودیمش و اونم کوتاه میکرد😐

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
دیروز بردیمش کلی خوراکی براش خریدم و اسباب بازی و دادم شوهرم برد گزاشت ارایشگاه بعدم بردیمش گفت اخ ج ...

اوخی الهی بچه 

به نظرم ببرآرایشگاه هایی که توش ماشین داره و بادکنک و سبیل به بچه هااا کادو میدن یا اینکه اول پدرش موهاشو کوتاه می کرد جلوی پسرت تا ترسش بریزه 

ولی به هر حال بهتر از هنرمندی شماست  .. اشکال نداره منم یه دفه چتری های پسرمو زدم الان عکسا رو می بینم به عمق فاجعه پی می برم   

اوخی الهی بچه  به نظرم ببرآرایشگاه هایی که توش ماشین داره و بادکنک و سبیل به بچه هااا کادو مید ...

همونجا بردم

کلی بچه بود

کلی اسباب بازی

اصلا توجه نمیکرد حتی بچه ها موقع کوتاهی مو میخندیدن ولی پسرم نه عین این کارتون های تلوزیون چشاشو بسته بود و ابشاری از چشاش اشک میومد😢😢

بعد که کارش تموم شد و بلند شد دزدم دستاش یخ زده و میلرزه 😢 ولی تا بلند شد گفت عمو جایزه های منو بده برم دزگه موهامو کوتاه نکنی ها من بلند دوست دارم😐😐😐

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
2738
الهی همونه  پس نمی ترسه از آرایشگاه دوست داره موهاش بلند باشه

ببین چطوره

😂😂😂فقط ایناروس

ای فسقلی که یهویی اومدی خودتو انداختی تو زندگی منو بابات.. هیچی میدونستی یه دنیا عاشقت شدیم؟ زووود بیای عشقم.راستی!میشه انقد مامانتو اذیت نکنی فسقل؟ به ضرر خودته ها😁(نامه ای به پسرم) به زندگیمون خوش اومدی پسرم                                         چرا ادم تظاهر کنه به چیزی که نیست؟(پاراگراف اول بیوگرافی فک میکنم مزخرفات هورمونیه♥️)