2737
2734
عنوان

تواین یک سالی ک تو سایت بودم فهمیدم😞😞

| مشاهده متن کامل بحث + 286 بازدید | 29 پست

من واقعا گریم گرفت همه مشکل دارن هیش کس خوشبخت نیست همه تظاهر ب خوشبختی میکنن اووووف چی بگم فقط دلخوشیم اینه ک یه روزی اینجا تموم میشع و فنا پذیره وقتی ب این فک میکنم آروم میشم

معلم زبان  و خیاطی (نازک دوزی ) برای تدریس خصوصی بهم پیام بدین یک چهارم قیمت 
آره واقعا یه عده ای خیلی راحت وحشی میشن و به طرف حمله میکنن یه جوری حرف میزنن ک آدم فک میکنه یا واقع ...

چند وقت پيش تو يه تاپيكي كه در مورد تعيين جنسيت جنين بود و نظرسنجي، من گفتم كه من عاشق دختر بودم و خدا رو شكر خدا هم بهم دختر داد ، همين،نه به كسي توهين كردم ،نه گفتم پسر بده و ....

خانم چشمتون روز بد نبينه ،يه خانومي بهم حمله كرد و هرآنچه كه فكر. كني نثارم كرد،گفت بدبخت چون پسر نداري داري ميميري از غصه خاك تو سرت پسر داشتن لياقت ميخواد و هركسي هنر پسر زاييدن نداره و ... بعدم گفت اميدوارم تا هفت نسلت رنگ پسر نبينه و خدا ٦ تا دختر خراب و خيابوني و معتاد بهت بده😂😦🙄تازه اينا يك دهم حرفايي بود كه بهم زد بقيه اش يادم نيست،خالا ببين يه همچين خانوم محترمي تو جامعه ي واقعي هم ممكنه يكي از نزديكاي ما باشه در قالب خواهر يا جاري يا دوست و ... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه عزیزم عقده ای و حسود نیستن. میدونی اینجا کسی کسی رو نمیشناسه راحت دعوا میکنن و هرچی میخان میگمن. ...

راس میگی ولی واقعا من دیدم حسوده هم هستن وعقده ای یعنی دوس دارن طرفو تخریب کنن بابا مگ بیچاره باباتو کشته پدرکشتگی داری باهاش!

آقای قاضی#دلمون شده انبار حرف هایی که به موقع نزدیم🙃
2731
چند وقت پيش تو يه تاپيكي كه در مورد تعيين جنسيت جنين بود و نظرسنجي، من گفتم كه من عاشق دختر بودم و خ ...

بیا حالا باحرفم موافقی؟

2740
آدم شاخ درمیاره از حاضرجوابی بعضیا.همش میگم بدبخت اطرافیانشون

حاضر جواب نیستن ببخشیدا دهن دریده ان

چند وقت پيش تو يه تاپيكي كه در مورد تعيين جنسيت جنين بود و نظرسنجي، من گفتم كه من عاشق دختر بودم و خ ...

یبار یکی تو تاپیک گفت این سگ هایی ک نگه میدارین تمیزن؟بهداشتین؟ سوال کرد طرف برگشت گفت مطمئن باش سگای ما از بجه های تو تمیز ترن و خرجی رو ک ما برا سگامون میکنیم تو برا بچه هات نمیکنی 

و من بارها خدارو شکر کردم ک اینا بجا بچه سگ آوردن چون خودشون فاقد شعور و تربیت اند فک کن بخوان بچه تربیت کنن برا جامعه

🌹من شیعه هستم من امام علی را دوست دارم...🌹       🌴🌴الحمد لله الذی اجعلنا من المتمسکین بولاية مولانا امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام و الائمة المعصومين علیهم 🌴🌴                                                                                            شادی روح پدر بزرگم و شفای بیماری من و پدر مادرم صلوات میفرستید؟                        

جالبه ها... همه تو این تاپیک بر مزمت این رفتار زشت(موضوع مورد بحث ) سخن میگیم

ینی همه اینا ک اینجا ایم همه پاک و منزه تریییینیم تو نی نی سایت. هیچ وقت پاچه نگرفتیم!! هیچ وقت بی منطق نبوذیم!! هیچ وقت یه طرفه ب قاضی نرفتیم ..... 

امضا😛
جالبه ها... همه تو این تاپیک بر مزمت این رفتار زشت(موضوع مورد بحث ) سخن میگیم ینی همه اینا ک اینجا ...

ببین ربطی ب پاک منزه بودن نداره الکی عقده ای بازی معنی نداره مگ با کسی پدر کشتکی دارن ! ک یهو میپرن بطرف مگ مردم برا ریختن عقده هان ک هرچی عقده دارن رو طرف خالی میکنن!