2726

نمیگم همه،،،،،

ولی اکثرا عقده ای و حسودن میخوان عقده هاشونو رو یکی خالی کنید

نمیدونم واقعا چرا!  تو خیلی از تاپیکا دیدم

اولین باره انقد رک بودم

میخوام بدونم واقعا چرا؟ چ دلیلی داره؟ارزش داره ؟!

آقای قاضی#دلمون شده انبار حرف هایی که به موقع نزدیم🙃

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ده سال پیش میومدی اینجا از این خبرا نبود خیلی جو با صفایی داشت یادش بخیر

السلام علیک یا اباعبدالله و علی الارواح التی حلت بفنائک، علیک منی سلام الله ابدا ما بقیت و بقی اللیل و النهار و لا جعله الله آخر العهد منی لزیارتکمالسلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسینو رحمة الله و برکاته همتا هم نداری که وقت نبودنت به دلم وعده بدهم شاید مثلش را پیدا کنم! آقای بی همتای من بیا  اللهم عجل لولیک الفرج
2728

اره کلا مشخصه تو تاپیک های قبلن سرچ میزنم بعضی وقتا

اون موقع هم طلاق آنقدر زیاد بود مشکلات زناشویی چی؟

معلم زبان  و خیاطی (نازک دوزی ) برای تدریس خصوصی بهم پیام بدین یک چهارم قیمت 

آره واقعا یه عده ای خیلی راحت وحشی میشن و به طرف حمله میکنن یه جوری حرف میزنن ک آدم فک میکنه یا واقعا دهن دریده ان یا دهن اینارو باباها و شوهراشون جوری دوخته و جرات ندارن حرف بزنن ک تو مجازی عقده هاشونو خالی میکنن

🌹من شیعه هستم من امام علی را دوست دارم...🌹       🌴🌴الحمد لله الذی اجعلنا من المتمسکین بولاية مولانا امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام و الائمة المعصومين علیهم 🌴🌴                                                                                            شادی روح پدر بزرگم و شفای بیماری من و پدر مادرم صلوات میفرستید؟                        
آره واقعا یه عده ای خیلی راحت وحشی میشن و به طرف حمله میکنن یه جوری حرف میزنن ک آدم فک میکنه یا واقع ...

اره واقعا فرهنگشونو نشون میدن!

اينجا يه نمونه ي كوچك از جامعه ي واقعيمون هست،اين نشون ميده در اجتماع واقعي هم همينه ،اين أفراد تو فاميل و دوست و آشنا و همسايه و همكار و .... همينن،به خاطر همينه كه انقد جامعه مريضه و مشكل دارن همه 

اینجا فضای خیلی مسمومی داره 

واقعا تعجب میکنم وقتی میبینم یه عده چقدر راحت تمام زندگیشونو اینجا به اشتراک میذارن و نظر بقیه‌رو میخوان...!

خوشبینانه و استادانه بیندیشید ، همراه با اعتماد به نفس و یقین، و آن وقت زندگی امن‌تر ، عمل پربارتر ، تجارب و دستاوردها غنی‌تر می‌شوند.

نه عزیزم عقده ای و حسود نیستن. میدونی اینجا کسی کسی رو نمیشناسه راحت دعوا میکنن و هرچی میخان میگمن. نهایتش میگن قط کاربری میشیم دیگه! بعد یکی نظر میپرسه یا راهنمایی میخات از تمااام زندگیش ک نمیگه نمیشه از گوشه گوشه زندگیش سر در اورد ک مخاطب ها هم با توجه ب اطلاعاتی ک طرف مبده نظر میدن اینه ک سوئ برداشت و دلخوری و غیره و ذالک

امضا😛

من دلم واقعا ب حال مردم کشورم میسوزع ای کاش خیانت نبود حسادت نبود بی ایمانی نبود همش عشق و محبت و دوست داشتن بود مثل تو قصه ها

معلم زبان  و خیاطی (نازک دوزی ) برای تدریس خصوصی بهم پیام بدین یک چهارم قیمت 
اون موقع هم طلاق آنقدر زیاد بود مشکلات زناشویی چی؟

نه اصلا اندازه الان اون موقع من اصلا تایپک خیانت و این چیزا یادم نمیاد

السلام علیک یا اباعبدالله و علی الارواح التی حلت بفنائک، علیک منی سلام الله ابدا ما بقیت و بقی اللیل و النهار و لا جعله الله آخر العهد منی لزیارتکمالسلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسینو رحمة الله و برکاته همتا هم نداری که وقت نبودنت به دلم وعده بدهم شاید مثلش را پیدا کنم! آقای بی همتای من بیا  اللهم عجل لولیک الفرج
2706