2737
2739

https://www.ninisite.com/discussion/topic/3168698/چیکارایی-میکنین-دچار-روزمرگی-نشین

من پسر نیستم موقع نوشتن نام کاربری این اومد به ذهنم شعبون مخ نام کاربریمه پس اگاه باشید عزیزان نه پسرم نه مثل شعبون اهل دعوا************************************************************ شما رهبر ارکستر سمفونیک افكار و احساسات خويشيد. نبايد گامهاي خود را با صداي طبل و شيپور ديگران هماهنگ كنيد. گوش به نواي درون خود بسپاريد. نواهايي كه از درونتان بر ميخيزد را هدايت كنيد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم عين توام اصلا كسي رو با حرفلم ناراحت نميكنم كسي هم ناراحت بشه حتما از دلش درميارم غير از شوهرم ديروز هم تحقيرش كردم هم بهش نيش زدم كلا جديدا خيلي باهاش بدتر شدم ديشب خودم ميدونستم دارم بد ميكنم ولي هي ادامه ميدادم اخه اونم خيلي رفتارا بد داره با هرگونه تفريحي مشكل داره حتي خنديدن عاشق اين فقط تو خونه خودمون باشيم بيرون نريم. حس ميكنم يه كم شايد خسيس باشه ولي اونم مقصره من هفتاد اون سي هر چي بهش ميگم بچم فقط نگا ميكنه

كاش ميشد بعضي فاميل ها رو آنفاميل كرد🤨🤨
2728