2737
2739
عنوان

آخی...حالا زود بودا ولی..بچه ی اولتون هنوز کوچیک بود.. مبارکه

| مشاهده متن کامل بحث + 333 بازدید | 28 پست

قبل ازخبر دادن بگو سه ماهه تو اقدامم دعا کن این سری حامله باشم خییلی بچه پشت سر هم دوست دارم بچه ام خییلی تنهاست

ادم ها به لبخندی که روی لب مینشانند ودردی که از هم میکاهند می ارزند

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خواستیم باهم بزرگ شن... همبازی،هم باشن یا نه مشکلی نداریم.. اتفاقا باهم بزرگ بشن بهتره

عه عکس پروفت رو عوض کردی نشناختمت یه لحظه 😆نکن عزیزم نکن گمت میکنیم من همیشه پستاتو میخونم خخخخ 😆

تقصیر لوونورژسترله  مملکت نیست که قرصاام تقلبی شدن

عزیزم چرا زود باشه ادم باید تا سه سالگی بچه رو همه نظر مخصوصا عطفی تامین کنه شماهم تا اومده نی نیت بدنیا بیاد پسرت میشه سه سالش..خداروشکر خیلیا در حسرتش موندن 😥

خدایا دامن همه ی منتظرارو سبز کن الهی آمین..اونایی هم تو دلی دارن صحیح و سالم بدنیا بیان 😍😍چقدر خوشحال بودم این امضارو گذاشتم،بچم قسمتم نبود،توروخدا دعام کنین دوباره مامان بشم ..قربون دستای کوچولوت ک پر کشیدی 
عه عکس پروفت رو عوض کردی نشناختمت یه لحظه 😆نکن عزیزم نکن گمت میکنیم من همیشه پستاتو میخونم خخخخ 😆

مرسی فدات..نظر لطفته😍😍😘😘

‏کرونا تموم شد بمن نگین میای بریم بیرون یانه فقط لوکیشن بفرستین
2740
عزیزم خودت رویه جوری بگیرکه برای بچه ات کلی ذوق وشوق وبرنامه ریزی داشتی بگوتازه چندماهه جلوگیری نمیک ...

دقیقا

آدم های این زمانه                                                                     این چنین اند:                                                                       باگرگ بره میخورند                                                   باچوپان گریه میکنند

دختر منم ۲۳ ماهشه خودم دو ماهم مال منم ناخواسته بود و هزار نفر دخالت کردن .ولی باز پسر شما دوسال نیمشه تااون موقع میشه سه سالو خورده ای کاریه که شده خدااااا داده دیگه شکر

گرنگه دارمن آناست که من میدانم شیشه راهم بغل سنگ نگه میدارد.
دختر منم ۲۳ ماهشه خودم دو ماهم مال منم ناخواسته بود و هزار نفر دخالت کردن .ولی باز پسر شما دوسال نیم ...

خدا حفظشون کنه عزیزم

فکر میکردم یه روزی دنیا رو تکون میدم حداقل رییس تشکیلاتی مثل مایکروسافت میشم سالها درس خوندم کتابای سیصد صفحه ای برنامه نویسی و ریاضی مهندسی و...مدرک گرفتم گفتن بیا برو تو مهد کودک بچه ها رو ببر جیش کنن ماهی ۳۰۰ تومن بگیر...