2733
2739
عنوان

کارای خونه که اصلاتمام شدنی نیست😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 239 بازدید | 40 پست
ببین یکم بیخیال شو لطفاً من ک اصلاً اینجوری از خودم‌کار نمیکشم چون بعدش دارم از کمردرد بنالم هیچکسم ...

نه بخداولی من دیگه اینطورم بخداشباهم نمیخوابم شوهرم نصفه شب می یادازسرکاربایدبراش شام بزارم بعدشام ظرف میشورم پسرم هرچنددقیقه بیدارمیشه 

غم های من ازاینجاشروع شدهمش هفت سال بودم روزی که پدرم منوگذاشت وتاابدرفت فقط باچشام نگاه میکردم همه گریه میکردن جزمن نمیدونستم چی شده بابچهابازی میکردم مدت هاگذشت ومن فکرمیکردم بابام رفته مسافرت یروزی رفتم سراغ مامانم وگفتم مامان پس چرابابام نمی یادازمسافرت دیگه مارومیخواد؟مادرم اشک توچشاش جمع شدگفت بابات دیگه رفت تواسمون دیگه هم نمی یادمنم رفته روپله هانشستم هوابارونی بودیادمه به اسمون نگاه کردم به خداگفتم اخه خداچراباباموازم گرفتی هنوزازش سیرنشدم باباموخوب نشناختم چجوری برم مدرسه ودوستام باپدراشون روببینم ولی من بدون پدراون روزکلی گریه کردم وفهمیدم دیگه بابام رفت کسی که بمیرددیگه برنمیگرددواین قصه ی غمناک بچگیم 😢😢
عزیزم پسره من یجوردیگس فک کنم بچه نیست اگه ببینیش باورمیکنی فقط خرابکاری دوس داره غذاشومیزارم میریزه ...

تمام بچه ها همینن بخدا اصلن وایسا یه عکس بفرستم فقط 20دقیقه خابم برد ببینی چ کرده 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تمام بچه ها همینن بخدا اصلن وایسا یه عکس بفرستم فقط 20دقیقه خابم برد ببینی چ کرده 

بزارمنتظرم

غم های من ازاینجاشروع شدهمش هفت سال بودم روزی که پدرم منوگذاشت وتاابدرفت فقط باچشام نگاه میکردم همه گریه میکردن جزمن نمیدونستم چی شده بابچهابازی میکردم مدت هاگذشت ومن فکرمیکردم بابام رفته مسافرت یروزی رفتم سراغ مامانم وگفتم مامان پس چرابابام نمی یادازمسافرت دیگه مارومیخواد؟مادرم اشک توچشاش جمع شدگفت بابات دیگه رفت تواسمون دیگه هم نمی یادمنم رفته روپله هانشستم هوابارونی بودیادمه به اسمون نگاه کردم به خداگفتم اخه خداچراباباموازم گرفتی هنوزازش سیرنشدم باباموخوب نشناختم چجوری برم مدرسه ودوستام باپدراشون روببینم ولی من بدون پدراون روزکلی گریه کردم وفهمیدم دیگه بابام رفت کسی که بمیرددیگه برنمیگرددواین قصه ی غمناک بچگیم 😢😢
2731

خخخخحح عزیزم چکارکرده این بخدامنم عین اینه 

ولی من نمیزارم تونعمت خدااینطورکنه 

2740
خخخخحح عزیزم چکارکرده این بخدامنم عین اینه 

باورکن من عصبی نمیشم وکلی میرم باهاش بازی میکنم و جم میکنم کارامو با اون انجام میدم مثلا سالاد درس میکنم اونم قاطی هس و اخر اب میگیرم یا هرکاری 

استارتر جان داری به خودت سخت میگیری

هر روز هر روز جارو و گردگیری معنی نداره مثلا تو این سرما حیاط شستنت دیگه چیه

به بچه میخوای خوراکی بدی روفرشی بنداز حداقل از دفعات جارو زدن کمتر می کنه

خونه بچه داری نمیشه کامل مرتب بمونه ایده آل گرا نباش

بچه من 5 سالشه ولی هنوز خرابکاریا و کثیف کاریاش به راهه آرزومه همه جا مرتب و تمیز باشه که نیست اصلا انگار از ریخت و پاش لذت میبره

بخوایم خونه همیشه برق بزنه باید جسم و روح و روان خودمونو داغون کنیم

مگر اینکه نیروی کمکی بگیری خدمتکاری چیزی

شوهرتم زندگی تمیز میخواد کمکت کنه حداقل بچه رو بگیره

اگر نمیگیره باید بفهمه که همه جا نمیشه مرتب بمونه