2737
2734
عنوان

همسایمون

| مشاهده متن کامل بحث + 630 بازدید | 41 پست
خب شاید روش نمیشده و نمیخاسته اصلا شوهرت اصلا در جریان باشه و شاید شوهرش حساسه 

ای وایه من.....خوب منم شوهرم حساسه شایدگوشیمومیدادم اینم دعوا ک چرادادی.....شوهرش حساسه بایدب فکرزنش باشه

نیازی ب پرواز نیست.همین پایین بالاترازخیلیام❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چی می گف

منظورم اینه که خانومه خجالت نمیکشه راحته....گوشیه شوهرمو دادم میگرفت ب مادرش زنگ میزد شماره ی مامانشم ازتماسهاپاک میکرد

2728
ای وایه من.....خوب منم شوهرم حساسه شایدگوشیمومیدادم اینم دعوا ک چرادادی.....شوهرش حساسه بایدب فکرزنش ...

عزیزم الان ک ب خیر و خوشی تموم شده. دیگه باید درس بگیره ک پول دم دست داشته باشه .ادم صدتا اتفاق ممکنه براش بیفته. شمام ک دیگه جبران کردی 

یدونه صلوات برا ازدواجم بفرستین "اللهم صل علی محمد و آل محمد"

الان شماجایه من بودید گوشیتونومیدادین بهش اصلا نمیشناسمش یکی دوباردیدمش....شاید ب کسه دیگه زنگ میزد شوهرشم یقه ی منومیچسبید

عزیزم الان ک ب خیر و خوشی تموم شده. دیگه باید درس بگیره ک پول دم دست داشته باشه .ادم صدتا اتفاق ممکن ...

ب خدا شوهرم ب من گف چرا این همش میاد جلودرمیگه زنتوصداکن

2738
الان شماجایه من بودید گوشیتونومیدادین بهش اصلا نمیشناسمش یکی دوباردیدمش....شاید ب کسه دیگه زنگ میزد ...

ن عزیزم منم با این شرایط ک گفتی احتیاط میکردم. خب عذاب وجدان نداره ک تموم شد دیگه

یدونه صلوات برا ازدواجم بفرستین "اللهم صل علی محمد و آل محمد"

ی بار اومد گف پرده ی اشپزخونمو میخوای من برم یه رنگ دیگشوبخرم ۲۵۰خریدم تو۱۸۰بده.....گفتم ن میخوام چیکار چیزی ک خودت پسندیدی خریدی الان دلتوزده من بخوامم میرم رنگی ک ب وسیله هام بیادمیخرم صورتی چرا

ی بارم اومد گف استامینیفون داری بچم تب داره....گفتم ن ولی شیاف دارم بیارم گف ن ..دست زدم پیشونیه بچش گفتم این ک تب نداره گف ی کم داشت لابد خوب شده شیافم نخواست رفت.....اینم ک امروز ....این زنه اینجوری کنه شوهرم منوطلاق میده ....خودمم هنگ کردم چرا اینجوری میکنه