2737
2734
عنوان

به نظرتون در حق بچم دارم ظلم می کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 493 بازدید | 40 پست
عزیزم اگه تو درسش کم بیاره تو ندرسه براش بد میشه جلو دوستاش شرمنده میشه اونوقت میگه مامانم گفت زبانت ...

مامانش حرف درستی زده

شرمندگی نداره در یه حد معمولی درس مدرسه رو ببره جلو،اما ازبان و....کوتاه نیاد، بعدها مشخص میشه کی برده!

اینو از زبون کسی میشنوی که تماااام عمر شاگرد اول مدرسه و کل امتحانها بوده

زندگی ارزشمند تر از حرف دو تا بچه مدرسه ای و معلم های مدرسه است که هیچی از جهان رو نه می بینن نه میتونن افق فکری درستی بدن به بچه های این سرزمین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پسر من از نه سالگی تا الان که سیزده سالشه مرتب داره کلاس زبان میره . مشکلی نداشته ولی الان که کلاس ه ...

کاش سیستم آموزشی کشور مشکل نداشت و همه اینا رو با انگیزه تو مدرسه یاد میدادن 

پسر من گیتار دوست داره انشالله تابستان 

با توکل به خدا زندگیم ومیسازم.

خانمی مدرسه از کلاس زبان مهمتره زبان رو تو بزرگسالی هم یاد میگیره اما ازدرس خوندن توفشار خسته بشه شاید از یه مقعی ترک تحصیل کنه بچه من هم با فشار خودمون درس میخونه عزیز .درسته که بهترین سن زبان اموزی بچه تا 13 سالگی اما بهتره منطقی فکر کنی .این همه فشار استرس زیادی به بچه وخودتون وارد میکنه که برای بچه ها سختره . عزیزم چون مطالعه دارم بامشاور در ارتباطم وتجربه دارم دلم نیومد بهت نگم به لطف حق پسرت پایدار باشه .

یاحق

2728

عزیزم من ی نصیحت کنم.. فعلا زبان نفرستش بزار هرموقع دوست داشت بره 

منم بچه بودم مامانم منو میفرستاد به زور.. اصلا نمیرفتم و علاقه نداشتم

اما وفتی رفتم دبیرستان خودم ادامه داذم الان هم مربی زبان نوجوانان هستم 

به مادراهم همین توصیه رو میکنم 

هرچیزی باید همون موقع که ذوقشو داری اتفاق بیفته.. بعدش دیگه بی فایده س

من از کلاس سوم رفتم زبان برام سخت بود هم دور بود هم اون موقع گرامر زیاد بود خیلی سختم بود تو کلاس از همه کوچکتر بودم ولی تو مدرسه و دانشگاه چون زبانم خوب بود اعتماد بنفسم همیشه بالا بود 

ژیمناستیک و فوتبال و خط و زبان فرستادم، توی همشون فقط زحمت کلاس رفتن به دوشش بوده، استرس هاش برای من 

اگه به خودش باشه کل وقتش و میخواد بازی کنه

مربی فوتبالش می گفت از اول تا آخر یه گوشه برا خودش قدم میزنه 

همین فوتبال و به اصرار خودش رفت 

کاش سیستم آموزشی کشور مشکل نداشت و همه اینا رو با انگیزه تو مدرسه یاد میدادن  پسر من گیتار دوس ...

دقیقاااا ای کاش تو مدرسه یادشون‌میدادن . پسر من از صبح ساعت ۶ و ربع که پا میشه تا کارهای رفتن به مدرسه و بعد از برگشتن که ساعت ۲ ظهر برمیگرده ولی چه فایده ؟ مثلا یه روز خودش میخنده میگه مامان امروز فستیوال دینی داریم میگم یعنی چی؟ میگه تو برنامه امروز هدیه های آسمانی؛معارف و  قرآن، تفکر داریم ! 

یعنی واقعا لازمه این همه کتاب مختلف فقط برای آشنایی با معارف دینی؟؟ وقتی میتونن یه عالمه آموزش های مختلف ببینن که در آینده هم به دردشون بخوره

2738

من فکر میکنم که برم با هر دو معلمش صحبت کنم بگم چون میخوام پسرم زبان رو ادامه بده خیلی ببهش سخت گیری نکنن، مربی زبانشون خیلی سخت گیر 

بگم همین که یادبگیر واسم کافیه نمیخوام صد باشه 

ترم قبل ۸۱ شد و معلمش کلی سر من غر زد

دقیقاااا ای کاش تو مدرسه یادشون‌میدادن . پسر من از صبح ساعت ۶ و ربع که پا میشه تا کارهای رفتن به مدر ...

کاش در عوض این همه کتاب حداقل از حدیث پیامبر عبرت می گرفتن، که سوارکاری و شنا و تیر اندازی رو به کودکان خود بیاموزید 

تا اینجا اونایی که موافق کلاس زبان رفتنن بیشترن، مخاف ها هم فقط می گن استرس ندم به بچم 

پس نظرات همه برام مهمه، آموزش بدون استرس 

میرم با مربی کالج صحبت می کنم تا تشویقش کنه و کمتر سخت گیری کنه 

چون کوچیکترین عضو کلاسشون