2733
2734
عنوان

به نظرتون در حق بچم دارم ظلم می کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 493 بازدید | 40 پست
بنظر من یجور ظلمه . نه که ولش کنید ولی انقدر بهش فشار نیارین بزارین خودش یکی دوبار انجام نده ببینه چ ...

اصلا خجالت نمی کشه تو این چهار سال که مدرسه میره مدام درگیر تکالیفشیم

با توکل به خدا زندگیم ومیسازم.
الویت بندی کن  عزیزم الویت اول دروس مدرسه س یه ترم کلاس زبان نره... به درساش برسه بعد اگ خ ...

بنظر من اتفاقا برعکس،اولویت رو کلاس های فوق برنامه ی تودش مخصوصا زبان و کامپیوتر باشه

مرده شور چرندیات مدرسه ها رو ببرن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اذیتش نکن   تهدید نکن   کتکش نزن    ازار روحی روانیش نکن    نگو بایات بیاد میکشتش    من الان همه ی درد هام ب خاطر گذشته تلخمه   روحی روانی مشکل دارم پریروز هم از درد رفتم دکتر و سونو گف از استرس کیست سینه داری     ب خاطر بی عرضه بودن مادر و وحشی بودن پدر 

😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐
2731

خب شما میگی کلا تکالیف مدرسه ش هم به زور شما انجام میده

دیگه نمیشه بگید بهش ظلم میکنید مدرسه میفرستید

زبان هم مثل همون. هفته ای ۳ ساعت زبان بنظرم خیلللی فشار نمیاد ب بچه

دکلمه ای از زبان خدا : منم زیبا که زیبا بنده ام را دوست میدارم. تو غیر از من چه میجویی؟ تو با هر کس به غیر از من چه میگویی؟   تو راه بندگی طی کن عزیز من... خدایی خوب میدانم! طلب کن خالق خود را، بجو ما را... تو خواهی یافت.   که عاشق میشوی بر ما و عاشق میشوم بر تو. مگر‌ کسی هم با خدایش قهر میگردد؟ هزاران توبه ات را گرچه بشکستی، ببینم من تو را از درگهم راندم؟   که می ترساندت از‌ من؟ رها کن آن خدای دور، آن نامهربان معبود. این منم پروردگار مهربانت، خالقت.    به نجوایی صدایم کن... بدان آغوش من باز است. قسم بر روز هنگامی که عالم را بگیرد نور، قسم بر اختران روشن اما دور :    * رهایت من نخواهم کرد *✌🙏  اللهم صل علی محمد و آل محمد. ( من ivf کردم، اگه سوالی در موردش داشتین بپرسین کمک تون کنم ) 

دختر منم 4 سالو نیمشه تو خونه تنهاییم بیشتر وقت ها دارم الف با یادش میدم نوشتاریشو البته همش حس میکنم دارم بهش ظلم میکنم اخه هوا سرده بیرون که نمیشه رفت

پسرم منو بابایی و آجی دنیا بی صبرانه منتظر به دنیا اومدن و گرفتن دست های کوچولوت هستیم   خاله ها میشه برای سلامتی پسرم صلوات بفرستین
بنظر من اتفاقا برعکس،اولویت رو کلاس های فوق برنامه ی تودش مخصوصا زبان و کامپیوتر باشه مرده شور چرند ...

عزیزم اگه تو درسش کم بیاره تو ندرسه براش بد میشه جلو دوستاش شرمنده میشه اونوقت میگه مامانم گفت زبانت مهمتره

‏کرونا تموم شد بمن نگین میای بریم بیرون یانه فقط لوکیشن بفرستین
2738
بنظر من اگه خودتم وقت داری همراهش زبان بخون یعنی کلاس برو تا ترغیب بشه و با هم تکلیفاتونو انجام بدین ...

چهار ساله پا به پاش دارم درس میخونم خخخ

با توکل به خدا زندگیم ومیسازم.

پسر من از نه سالگی تا الان که سیزده سالشه مرتب داره کلاس زبان میره . مشکلی نداشته ولی الان که کلاس هشتم هست درس هاش مشکل شده . به جز زبان کلاس پیانو و بوکس هم میره ..( بوکس و خودش خیلی علاقه داره) ..

خیلی بهش فشار میاد مخصوصا اینکه پنجشنبه ها هم باید بره مدرسه و عملا فقط جمعه ها استراحت داره . 

از طرفی دلم براش میسوزه ولی از طرف دیگه میگم این دوران کوتاهه باید آموزش ببینه تا انشاالله نتیجه ش و در آینده مسبینه

دختر منم 4 سالو نیمشه تو خونه تنهاییم بیشتر وقت ها دارم الف با یادش میدم نوشتاریشو البته همش حس میکن ...

چیزایی یاد بده که علاقه داره فلش کارت بگیر اسم حیوونا غذاشون محل زندگیشون و .... هرچی دوست داره.

اسی

خواهر من از مشاور پرسیده بود برای همین درس خوندن و اینا، گفته بود شما فقط تذکر بدید که باید بره سر درس هاش، 

در آخر کسی که بخاطر انجام ندادن تکالیفش تو مدرسه مواخذه میشه خود پسرتونه... باید یاد بگیره اگه کاری که وظیفشع رو انجام نده خودش هست که باید تاوانش رو بده (مثلا جریمه درسی بشه یا نمره کم بگیره)

دکلمه ای از زبان خدا : منم زیبا که زیبا بنده ام را دوست میدارم. تو غیر از من چه میجویی؟ تو با هر کس به غیر از من چه میگویی؟   تو راه بندگی طی کن عزیز من... خدایی خوب میدانم! طلب کن خالق خود را، بجو ما را... تو خواهی یافت.   که عاشق میشوی بر ما و عاشق میشوم بر تو. مگر‌ کسی هم با خدایش قهر میگردد؟ هزاران توبه ات را گرچه بشکستی، ببینم من تو را از درگهم راندم؟   که می ترساندت از‌ من؟ رها کن آن خدای دور، آن نامهربان معبود. این منم پروردگار مهربانت، خالقت.    به نجوایی صدایم کن... بدان آغوش من باز است. قسم بر روز هنگامی که عالم را بگیرد نور، قسم بر اختران روشن اما دور :    * رهایت من نخواهم کرد *✌🙏  اللهم صل علی محمد و آل محمد. ( من ivf کردم، اگه سوالی در موردش داشتین بپرسین کمک تون کنم ) 
2706