2733
2734
مسئولیت مدنی قانون خاصش بعد از مبحث تسبیب توی کتاب نظم  

قانون خاص رو خوندم، همون برای مدنی چهار که توی برنامه ازمون هام، نوشته کافیه؟

چون فقط کتاب نظم و جزوه شهبازی جلومه ، فقط قانون خاص رو خوندم چیزه دیگه ای پیدا نکردم،اینترنت هم قطع هستش

پس کی کرونا تموم میشه ،من به این حجم از زندگی مشترک عادت ندارم ،به من گفته بودن صبح میره شب میاد.... زن دوم نگیرین، یا زن دوم شمارو می‌کشه ، یا شما زن دوم رو میکشین ، یا زن اول هر جفتتون رو میکشه   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از ماده 301 

واقعا ممنون عزیزم ،از ماده 301 بخونم تا 335،که قانون خاص مسئولیت مدنی هستش

پس کی کرونا تموم میشه ،من به این حجم از زندگی مشترک عادت ندارم ،به من گفته بودن صبح میره شب میاد.... زن دوم نگیرین، یا زن دوم شمارو می‌کشه ، یا شما زن دوم رو میکشین ، یا زن اول هر جفتتون رو میکشه   
2728
دوستان اگه کسی تازه میخواد شروع کنه واسه خوندن بهم پیام بده با هم بخونیم دنبال یه هم درسی ام که بهم ...

سلام عزیزم آزمون قبول شدید؟ من خیلی وقته فارغ التحصیل شدم میخوام آزمون شرکت کنم راجع به منابع راهنمایی میفرماید

سلام عزیزم آزمون قبول شدید؟ من خیلی وقته فارغ التحصیل شدم میخوام آزمون شرکت کنم راجع به منابع راهنما ...

عزیزم واسه ۱۴۰۰ شرکت کردم 

اگه واسه منابع سوالی داری درخواست دوستی بده آی دی تلگرام بهت بدم چند تا فایل تدریسی برات بفرسم ببینی پایت قوی شه

عزیزم واسه ۱۴۰۰ شرکت کردم  اگه واسه منابع سوالی داری درخواست دوستی بده آی دی تلگرام بهت بدم چن ...

سلام ممنون از پاسخگوییتون من پسرم فلج مغزیه خیلی زمان ندارم اگر بتونید راجع به منابع راهنماییم کنید بی اندا ه ممنون هستم درخواست دادم ولی متاسفانه تلگرام ندارم بی صبرانه منتظر پاسختون هستم

2740