2726

هی یادش بخیر سال ۸۸ تو اون شلوغیها میرفتم انقلاب کلاس🙃

فبای آلاء ربکما تکذبان  پس کدامیک از نعمت های پروردگارتان را انکار می کنید؟سوره الرحمن۲۲ آبان ۹۸«از رحمت خدا نا امید نشوید؛ زیرا جز کافران کسی از رحمت خدا نا امید نیست.»سوره یوسف آیه ۸۷

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بچه ها کسی میدونه مدنی 4 ،مسئولیت مدنی، از ماده چند تا چنده، میخوام بخونم از روی کتاب مدنی مدنی کاتوزیان ولی نمیدونم شماره ماده هاشو، تو فهرست کتاب هم همه شو نوشته غیر از مسئولیت مدنی

پس کی کرونا تموم میشه ،من به این حجم از زندگی مشترک عادت ندارم ،به من گفته بودن صبح میره شب میاد.... زن دوم نگیرین، یا زن دوم شمارو می‌کشه ، یا شما زن دوم رو میکشین ، یا زن اول هر جفتتون رو میکشه   
برنامه اش برا هفته آخر چیه؟ 

هفته اخر دیگه وقت خوندن نیس،فقط وقت تست و رفع اشکال کلی هستش، تو این یه هفته تا میتونی ازمون وکالت سالهای قبل رو حل کن و تست هایی که غلط میزنی رو برطرف کن

پس کی کرونا تموم میشه ،من به این حجم از زندگی مشترک عادت ندارم ،به من گفته بودن صبح میره شب میاد.... زن دوم نگیرین، یا زن دوم شمارو می‌کشه ، یا شما زن دوم رو میکشین ، یا زن اول هر جفتتون رو میکشه   
قبول شدین شما؟ 

بله سال ۸۸

فبای آلاء ربکما تکذبان  پس کدامیک از نعمت های پروردگارتان را انکار می کنید؟سوره الرحمن۲۲ آبان ۹۸«از رحمت خدا نا امید نشوید؛ زیرا جز کافران کسی از رحمت خدا نا امید نیست.»سوره یوسف آیه ۸۷
بله سال ۸۸

عزیزم به سوال من جواب میدی،خیلی واجبه

مسئولیت مدنی ،ماده چند تا چنده قانون مدنی هستش،میخوام بخونم ولی تو فهرست کتاب هیچی نیس

هفته اخر دیگه وقت خوندن نیس،فقط وقت تست و رفع اشکال کلی هستش، تو این یه هفته تا میتونی ازمون وکالت س ...

من آزمون های سال قبل رو کامل زدم اشکالاتش رو هم رفع کردم در حال حاضر دارم تند تند دروس رو مرور می کنم و در واقع ماده خوانی 

من آزمون های سال قبل رو کامل زدم اشکالاتش رو هم رفع کردم در حال حاضر دارم تند تند دروس رو مرور می کن ...

موفق باشی عزیزم

جواب سوال منو که تو تایپیک هست رو میدی؟خیلی ضروری هستش برام

2706