2733
2739
عنوان

امروز روز دوم انتقالمه😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 3476 بازدید | 71 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

از 30 تا تخمک 7 تا جنین گرید 2 و 3 یعنی خوب و متوسط.. خودم و همسرم ضعیف بودیم

انشاالله که جواب میگیرین منم خیلی نگران و ناامیدم آنقدر درد دارم که اصلا خوشحالی انتقال جنینامو ازم گرفته همش میگم با این وضع نمیشه

یعنی یه روز منم مامان میشم  
انشاالله که جواب میگیرین منم خیلی نگران و ناامیدم آنقدر درد دارم که اصلا خوشحالی انتقال جنینامو ازم ...

آن شالله میشه.. نگران نباش اگه بخاد نتیجه بده با همین دردا هم میده.. اگه خدا بخاد میده

2731

منم دیروز پانکچر شدم...۱۴ تا تخمک ازم گرفتن...درد تخمدان کم و بیش دارم که نسبت به دیروز خیلی کمتره...و همچین نفخ زیاد...به منم گفتن فردا صبح وضعیت جنین‌ها رو بررسی می‌کنند...اگه خوب بود برم برا انتقال...ولی منم با این نفخی که دارم بعید میدونم این دفعه جواب بگیرم...در ضمن فردا میشه ۲۲ سیکلم که فکر میکنم ضخامت رحمم دیگه خیلی زیاد شده باشه...تیری در تاریکی

برای تو هم امیدوارم که اول حالت زود خوب بشه...بعد هم ایشالا جوابت مثبت بشه خوشحال شیم 

مرسی عزیزم،تو برای نفخ شکمت چیکار میکنی من که بدون مسکن اصلا نمیتونم😭چندتا جنین تشکیل شد؟ 

مرسی عزیزم،تو برای نفخ شکمت چیکار میکنی من که بدون مسکن اصلا نمیتونم😭چندتا جنین تشکیل شد؟ 

من چایی نبات و دارچین خوردم...شکمم رو با روغن سیاهدانه ماساژ دادم...کیسه آب گرم گذاشتم...مسکن هم خوردم...سفیده تخم مرغ با نمک و فلفل سیاه...یه کم بهتر شدم... البته من چون هنوز انتقال ندادم این کارا رو کردم...برای بعد انتقال میگن گرمی خوب نیست...تازه فردا قراره تعداد جنین‌ها رو بگن

2738
من چایی نبات و دارچین خوردم...شکمم رو با روغن سیاهدانه ماساژ دادم...کیسه آب گرم گذاشتم...مسکن هم خور ...

آره من نمیتونم گرمی بخورم، انشالله همه تخمکات جنین میشن