2733
2739
عنوان

خانمایی که ارتباط خوبی با خدا دارن بیان😔😔😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 170 بازدید | 23 پست
منظورم اینه که چی شده که اینجوری فک میکنی،؟

اين داستان سري دراز دارد...........................................

بدون امضا/بدون تاریخ    برو همین الان نقدش کن    ک*خل چک بی امضارو خر نقد میکنه که تو میخوای بری؟؟😐 دیوانه ام و با‌هیچکسم میل سخن نیست :/
یه دفعه یه‌جا‌خوندم‌کسایی که سوداشون بالاس از بوی بنزین خیلی خوششون میاد آخه من اینجوریم

یکی از علائم ش میتونه این باشه به خاطر سردی مغز من خودم هم داشتم از بوی بنزین نه ولی از بوی لاک و چسب خیلی خوشم میاد 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تاپیک قبلیمو بخون زود از کوره در میرم قبلا اصلااا اینجوری نبودم

عزیزم خب یکم رو خودت کار کن و کنترل کن خودتو،بزار باهات حرف بزنه بزار همه چیشو بهت بگه،نظر بینتون فاصله بیفته یا سرد بشه نذار کس دیگه ای بشه سنگ صبورش و هم صحبتش....منم شوهرم اخلاق تندی داره نمیتونم‌حرفای دلمو بهش‌ بزنم از فکرام از نگرانیام و...این باعث شده نسبت بهش سرد بشم و احساس خوشبختی و همدم داشتن نکنم

ي تيرماهي خونگررررم،فوق ليسانس معماري دارم👷🏼‍♀️👷🏼‍♀️ي دفتر فني مهندسي هم دارم ك بيشتر وقتم اونجا ميگذره👩🏼‍💻👩🏼‍💻👩🏼‍💻همه آدما رو دوس دارممم چون همه لايق مهربوني و احترامن♥️♥️♥️خيلي مودب هستم و احترام گذاشتن به بقيه آدما واسم خيلي مهمه،جنبه شوخيم خيلي بالاست و خيلي دير عصباني ميشم،اما زماني ك كسي ب شخصيت خودم يا حتي جلوي من ب شخصيت كسي ديگه توهين كنه ب شدت عصباني ميشم😡👊🏻👊🏻👊🏻👊🏻راستي متاهل هم هستم👱🏻‍♀️👨🏻

من بعد از چهار سال دوباره شروع کردمنماز خوندن درست و بموقع قران رو هم با معنی میخونم 

خیلی خیلی ارامش میده 

چهار سال تک تک لحظاتم با عذاب وجدان نخوندن گذشت روم نمیشد اسمشو صدا کن حتی قرانو لمس کنم ولی الان با دل پاک این کارو میکنم بدون حس عذاب وجدان 

استاتر جان خوبیای زندگیتر ببین  امروز داشتم سوره رعد رو میخوندم ی جا معنیش نوشته بود انچه ک تقدیر شماست ما میتوانیم تغییرش دهیم  تفسیرش این میشه ک تقدیر نوشته شده اما اونم میتونم تغیر بدیماحتمالا با دعا 

با خلوص نیت ازش بخواه 

اگ ب صلاحت باشه و اون بالایی بخواد زمینو زمانو میتونه بهم وصل کنه شک نکن

ب خوبیای زندگیت توجه کن  لبخند بزن و از کسی غمگین نشو تا سختیای زندگی ازارت نده

سبک زندگی خودت را داشته باش و از متفاوت بودن نترس و حتی اگرنتیجه اش تنهایی بود، بدان که تنهایی، بهتر از بودن در میان کسانی ست که تورا درصورتی دوست دارند که مانند آنها رفتارکنی.
2731
از همین میترسم آخه همو خیلی دوست داریم😔

خب عزیزدلم پس نزار اینجوری بشه همه چی الان ب خودت بستگی داره 

با این حال آرزو میکنم ک همیشه خوب باشید و خوشبخت

ي تيرماهي خونگررررم،فوق ليسانس معماري دارم👷🏼‍♀️👷🏼‍♀️ي دفتر فني مهندسي هم دارم ك بيشتر وقتم اونجا ميگذره👩🏼‍💻👩🏼‍💻👩🏼‍💻همه آدما رو دوس دارممم چون همه لايق مهربوني و احترامن♥️♥️♥️خيلي مودب هستم و احترام گذاشتن به بقيه آدما واسم خيلي مهمه،جنبه شوخيم خيلي بالاست و خيلي دير عصباني ميشم،اما زماني ك كسي ب شخصيت خودم يا حتي جلوي من ب شخصيت كسي ديگه توهين كنه ب شدت عصباني ميشم😡👊🏻👊🏻👊🏻👊🏻راستي متاهل هم هستم👱🏻‍♀️👨🏻
خب عزیزدلم پس نزار اینجوری بشه همه چی الان ب خودت بستگی داره  با این حال آرزو میکنم ک همیشه خو ...

ممنونم عزیزم سلامت باشی❤ 

چند دقیقه ای دعا خوندم با خدا صحبت کردم  نشستم گریه کردم چشام داره میسوزه

امیدوارم حال دل همه خوب باشه 🙏🙏🙏

2740
ممنونم عزیزم سلامت باشی❤  چند دقیقه ای دعا خوندم با خدا صحبت کردم  نشستم گریه کردم چشام د ...

مرسی عزیزدلم

ببین من زیاد ادم معتقدی نیستم اما نمیدونم چرا نماز انقدر ارومم میکنه از ته دل خدا رو صدا کن و کمک بخواه مطمن باش بی جواب نمیزاردت