2410
2553

دلگیرم

بی حوصله ام

زندگیم یکنواخته

هم صحبت درستی ندارم

دوست درستی ندارم

همسرم خوبه ولی نمیدونم مشکل از اونه یا من امشب بهم گفت نمیتونم راحت باهات صحبت کنم...بعد از چهار سال😔😔

دوست دارم بلند جیغ بزنم و بعدم کلی گریه کنم

تو خوابام هم استرس آینده رو دارم

یه وقتایی الکی به شوهرم گیر میدم

الانم از بیخوابی و فکر خوابم نمیبره😔😔

قبلا ارتباطم با خدا خیلی بهتر بود یه مدته نماز هم نمیخونم😔😔کمکم کنین

اومدم بگم خدا قربونش برم با من لج افتاده...

بدون امضا/بدون تاریخ    برو همین الان نقدش کن    ک*خل چک بی امضارو خر نقد میکنه که تو میخوای بری؟؟😐 دیوانه ام و با‌هیچکسم میل سخن نیست :/

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

ایراد از خدا نیست اشکال از ماست...

خدا‌خیلی خوبه خیلی بزرگه خیلی مهربونه

نماز بخون آرامشش رو حس میکنی

ما بنده ها تقصرامونو میندازیم گردنش اما انقدر خوبه انقدر مهربونه ک بازم از ما دریغ نمیکنه محبتاشو

ي تيرماهي خونگررررم،فوق ليسانس معماري دارم👷🏼‍♀️👷🏼‍♀️ي دفتر فني مهندسي هم دارم ك بيشتر وقتم اونجا ميگذره👩🏼‍💻👩🏼‍💻👩🏼‍💻همه آدما رو دوس دارممم چون همه لايق مهربوني و احترامن♥️♥️♥️خيلي مودب هستم و احترام گذاشتن به بقيه آدما واسم خيلي مهمه،جنبه شوخيم خيلي بالاست و خيلي دير عصباني ميشم،اما زماني ك كسي ب شخصيت خودم يا حتي جلوي من ب شخصيت كسي ديگه توهين كنه ب شدت عصباني ميشم😡👊🏻👊🏻👊🏻👊🏻راستي متاهل هم هستم👱🏻‍♀️👨🏻

گلم من اطلاعاتی از شما ندارم ولی این جور که خودت میگی که خیلی فکر میکنی و یکم عصبی هستی من فکر میکنم سودای خون شما زیاد شده باز هم برا درمان پیش یک متخصص طب اسلامی ایرانی برو

2714
گلم من اطلاعاتی از شما ندارم ولی این جور که خودت میگی که خیلی فکر میکنی و یکم عصبی هستی من فکر میکنم ...

یه دفعه یه‌جا‌خوندم‌کسایی که سوداشون بالاس از بوی بنزین خیلی خوششون میاد آخه من اینجوریم

😢😢😢

عزیزم همه تو زندگیشون‌ مشکل دارن من دارم تو داری اون یکی داره،

خودتو بسپار ب خدا

و اینکه‌شوهرت از چ نظر میگه نمیتونه‌ باهات راحت حرف بزنه

ي تيرماهي خونگررررم،فوق ليسانس معماري دارم👷🏼‍♀️👷🏼‍♀️ي دفتر فني مهندسي هم دارم ك بيشتر وقتم اونجا ميگذره👩🏼‍💻👩🏼‍💻👩🏼‍💻همه آدما رو دوس دارممم چون همه لايق مهربوني و احترامن♥️♥️♥️خيلي مودب هستم و احترام گذاشتن به بقيه آدما واسم خيلي مهمه،جنبه شوخيم خيلي بالاست و خيلي دير عصباني ميشم،اما زماني ك كسي ب شخصيت خودم يا حتي جلوي من ب شخصيت كسي ديگه توهين كنه ب شدت عصباني ميشم😡👊🏻👊🏻👊🏻👊🏻راستي متاهل هم هستم👱🏻‍♀️👨🏻
عزیزم همه تو زندگیشون‌ مشکل دارن من دارم تو داری اون یکی داره، خودتو بسپار ب خدا و اینکه‌شوهرت از ...

تاپیک قبلیمو بخون

زود از کوره در میرم

قبلا اصلااا اینجوری نبودم

2706