2737
2734
عنوان

برای جهیزیه....خانومایی که مارکای توپ دارن😊

| مشاهده متن کامل بحث + 792 بازدید | 24 پست
جاروبرقیم فیلیپس  عااااالی عاااااالی عااااااااالی  دوتا دسته داره یکیش برای پارکت و سرام ...

فیلیپس چه مدلی؟ میشه بگین از کجا خریدین؟ آخه الان خیلی تقلبی اومده

ان صلاة تنهى عن الفحشاء والمنكر                                       اگه به کسی در حین عصبانیت توهین کردم واقعا واقعا واقعا واقعا واقعا از ته دل معذرت میخام...هیچی تو دلم نیست فقط زود عصبانی میشم....شرمنده😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ظرفشویی لباسشویی یخچال ساید تلویزیون سامسونگ

لوازم برقیهای دیگم دلمونتی برند ایتالیایی هستش.

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤
2731
من از شوش خریدم راستش کارتنش و جمع کردم وگرنه مدلشو نگاه میکردم  ولی خیلیییی خوبه  خیلیم ...

اوهوم، ممنونم👌

ان صلاة تنهى عن الفحشاء والمنكر                                       اگه به کسی در حین عصبانیت توهین کردم واقعا واقعا واقعا واقعا واقعا از ته دل معذرت میخام...هیچی تو دلم نیست فقط زود عصبانی میشم....شرمنده😔

من یخچال فریزر و ماشین لباسشویی و ظرفشوییم و سرخ کنم دوو هستش راضی هم هستم

غذاساز و اتو و جاروبرقی فیلیپس

چایسازم میدیا

سولاردوم برمن

ساندویچ میکر و اسیاب کن فلر

ابمیوه گیری و اب مرکبات گیریم پارس خزر ک اینم واقعا راضی هستم

زودپز هم راسل و بخارشوی برمن و جاروشارژی لارنزا

سرویس قابلمه یکیش میسون و اون یکی لارنزا

سرویس قاشق و چنگال همیلتون

چینی هامم تقدیس 

همه رو گفتم😂😂😂😂

این ماه دیگه ...
لباسشویی و ظرفشویی و یخچال ال جی و سامسونگ پیاز خورد کن مولینکس دارم البته اگه الان اصل گیرت بی ...

پیاز خورد کن جیه ؟

یه دهه شصتی باحال  و یه معلم مهربون 😍 خوشگلا تو دعاهاتون به اسم مریم دعام کنین مهربونا😍
2738

برای من ایناست

لباس شویی سامسونگ

ظرف شویی بوش

یخچال دوقلو سامسونگ

پلوپز پارس خزر

خردکن.       غذاساز بوش

مخلوط کن.       غذاساز بوش

آبمیوه گیری.          غذاساز بوش

جاروبرقی بوش

گریل و وافل و ساندویچ میکر دسینی

اتو تفال