2733
2739
عنوان

جواب 24 ساعته آمینو سنتز لطفا کمک

| مشاهده متن کامل بحث + 1389 بازدید | 54 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مرسی عزیزم همچنین.کدوم بیمارستان زایمان کردی بچت دیدی.هر دوتا طبیعی زاییدی

من اصفهانم شما کجایی؟اره جفتشون طبیعی اولیو دیدم اما از بس جیغ و گریه کردم پرستاران نذاشتن ببینم

دختر و پسر قشنگم پر کشیدین لياقت شما موندن تو اين دنيايه نامرد نبود
2731
من اصفهانم شما کجایی؟اره جفتشون طبیعی اولیو دیدم اما از بس جیغ و گریه کردم پرستاران نذاشتن ببینم

من تهران.منم دیدم شوهرم از موقع بستری تا زایمان پیشم بود اونم دید.خیلی روز های سختی بود.ان شاءالله خدا واسمون روزهای شاد رو رقم بزنه.

من تهران.منم دیدم شوهرم از موقع بستری تا زایمان پیشم بود اونم دید.خیلی روز های سختی بود.ان شاءالله خ ...

اخی اره خدا کنه بزودی روز خوبی برامون پیش بیاد دیگ تمام این سختیا از یادمون بره من ک هنوز فراموش نکردم

دختر و پسر قشنگم پر کشیدین لياقت شما موندن تو اين دنيايه نامرد نبود
2740
من بچه دومه یه دختر دارم ازعصری که زنگ زدن حالم خرابه ریسک سندروم نداره ترزیوم 18 یعنی چی

عزیزم تریزومی ۱۸ هم نوعی سندروم هست به نام سندروم ادوارد. اونم به مشکل شایع کروموزومی هست ولی خب شیوعش از سندروم داون کمتره. حتی اگر شما این بچه رو هم نگه دارین و به دنیا بیارین زنده نمیمونه. اغلب قبل از یکسالگی فوت میشن به علت مشکلات شدی رشد. 

آنتن‌هایی که هست صداها را از ریشه‌های درخت که در آب جوش بگذارند صدای هیاهو هست.