2726
عنوان

جواب 24 ساعته آمینو سنتز لطفا کمک

1386 بازدید | 54 پست

سلام خانما دارم دیوونه میشم دیروز آمینو دادم جواب سریع خواستم چون هفتم بالاس 17 هفتم عصری زنگ زدن کروموزم 18 مشکل داره و گفتن دو سه روز دیگه بیا نامه بدیم برا پزشک قانونی و سقط کسی مثل من شده حالا من چیکار کنم نباید منتظر جواب آخر آمینو باشم آزمایشگاه خیلی با اطمینان گفت که مشکل داره بچم آزمایشگاه نیلو رفتم و 35 سالمه کمک کنین

چرا امینو دادی ؟

آدم باید به باباطاهر توزندگیش داشته باشه ک بهش بگه ...گل سرخ وسفیدم چرا پژمرده حالی ...بیا قسمت کنیم دردی که داری.... که تو کوچک دلی طاقت نداری....💞خدای خوبم خودت برام‌معجزه کردی خودتم حافظش باش صحیح وسالم بیاد بغلم  وبهمون توان لیاقت ودانشش رو بده ک پیش ما زندگی خوب وموفقی رو تجربه کنه وکلی بهش خوش بگذره...😍😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
عزیزآمنیویه بارمیدن خیلی دقیقه

من سال 93 باردار بودم  اونموقع نبود این داستان ها فقط ان تی بود 

پسرم منو بابایی و آجی دنیا بی صبرانه منتظر به دنیا اومدن و گرفتن دست های کوچولوت هستیم   خاله ها میشه برای سلامتی پسرم صلوات بفرستین
من سال 93 باردار بودم  اونموقع نبود این داستان ها فقط ان تی بود

الانم همونه. وقتی غربالگری اول ریسک بالا داشته باشه باید با قطعیت مشخص بشه که جنین مشکل داره یا نه. در نتیجه ارجاع پیدا می کنه برای آزمایشگاه ژنتیک. 

آنتن‌هایی که هست صداها را از ریشه‌های درخت که در آب جوش بگذارند صدای هیاهو هست.
الانم همونه. وقتی غربالگری اول ریسک بالا داشته باشه باید با قطعیت مشخص بشه که جنین مشکل داره یا نه. ...

اها ممنون 

پسرم منو بابایی و آجی دنیا بی صبرانه منتظر به دنیا اومدن و گرفتن دست های کوچولوت هستیم   خاله ها میشه برای سلامتی پسرم صلوات بفرستین

من هم همینطور شدم دوقلو باردار بودم تو ۱۵هفته فهمیدم آز سل فریم مشکوکه آمینو شدم هفته ۱۸رفتم سونو یک قلا مرده بود بعد ج آمینو اومد فهمیدم قل سالم مرده برا اطمینان دوباره آمینو شدم فهمیدم قلی ک مونده مشکل کرموزوم داره پزشکی قانونی مجوز سقط داد روزایه سختی بود 

دختر و پسر قشنگم پر کشیدین لياقت شما موندن تو اين دنيايه نامرد نبود

اگه ان تی بیشتر از 3 باشه باید آمونیو انجام بشه یا روش های تهاجمی دیگه 

و اگه ان تی ریسکش پایین باشه همون آز دوبل مارکر رو فقط باید داد 

میشه برای رسیدنم به بزرگترین آرزوم دعا کنید 🙏❤️                            

ن عزیزم خیلی وقته هست خواهر من ۹۱ داد واسه کسایی ک ان تیشون مشکل داره

یا حسین ع .مظلوم حسین ع ..یا امام رضا ع                یا ابوالفضل العباس ع😭😭😭❤❤❤❤❤❤
2706