2733
2739
عنوان

اشتباه کردم؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 169 بازدید | 37 پست
احسنت کار خوبی میکنی .واس خواستگاریم زودی نری همه چیزو بزاری کف دست مامانت هزار ایراد میگیره 

نه باب اصلا شاید نگم بیاد برای اون فقط پول مهمه میگه هرکی بیاد فقط باید پولدار باشه فقط این مهمه

بیاد آبرون رو میبره

باد مي وزد …   ميتواني در مقابلش هم ديوار بسازي ، هم آسياب بادي تصميم با تو است . . 

من دو هفته هم بهش زنگ نزنم به من زنگ نمیزنه تازه بعد این مدت من زنگ بزنم تازه میگه چه عجب یه زنگ زدی

باد مي وزد …   ميتواني در مقابلش هم ديوار بسازي ، هم آسياب بادي تصميم با تو است . . 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

😆خدا بهت صبر بده ناراحت نشی ادم بی خیریه

نه خیرم داشته باشه برای من نیست برای دیگرانه

از این میسوزم که چند سال بچه دار نمیشد چقدر رفته دکتر و اینا تا بتونه بچه دار بشه

2742
بهش بگو فقط خواستی مارو بدبخت کنی با زاییدنت  خدا دوست دارهوحواسش بهت هست ک نامادری خوبی بهت د ...

آره والله

ممنونم از اینکه گوش دادی و جواب دادی امیدوارم هیچ وقت توی زندگیت مشکلی پیش نیاد و شاد و سلامت زندگی کنی

فدات همچنین عزیزجان هم همسن بودیم هم یکم مشابه هم بودیم خواستم همدردی کنم باهات خوش باشی 

ممنونم ازت به شدنت

2738