2733
2734
عنوان

دعوای منم و bf ام

| مشاهده متن کامل بحث + 180 بازدید | 27 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

[QUOTE=112166513]مثلا میگفتم به جهنم که برات مهم نیستم یا اگه عاشقت باشم یه جوری حرف میزدم که از دلت در بیارم [/QUOT]
اهان ،دیگه اصلا بهش محل نمیدم ،بره گمشو ،فک میکنه خیلی باحاله ،اگه مهم نیستم هم بهتره تو زندگیش نباشم 😒

چجوری جواب میداد ؟

این چند روز سعی میکرد از دلت در بیاره . حتی باهات دعوا هم میکرد بهتر بود الان این جواب یعنی ترس از دست دادنت رو نداره

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
2738
این چند روز سعی میکرد از دلت در بیاره . حتی باهات دعوا هم میکرد بهتر بود الان این جواب یعنی ترس از د ...

خب تو این چند سال هر وقت بحث میشه من بر میگردم ،،بعدم هزار بار غلط کرده بخشیدم ولی اون غلطایی که کرده نشون میده که برام ارزش قایل نیست مثل همین استیکراش

وااااا ی جور حرف زدی راجبش انگار 2 ماه میشناسیش.... اخه کی اینجور حرف میزنه ک با سگ عوضت میکنم؟؟؟؟

خیلی اعصابم خورد بود ،میخاستم بگم فک نکنه کشته مردشم ،هنوزم بابت حرفی که زرم خوشحالم چون اگه براش مهم نیستم ،منم ظاهری گفتم برام مهم نیس 

خب تو این چند سال هر وقت بحث میشه من بر میگردم ،،بعدم هزار بار غلط کرده بخشیدم ولی اون غلطایی که کرد ...

دقیقا و خوبه که اینو میفهمی

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام