2733
2739
عنوان

هرچندوقت یه بارباشوهرتون میرین بیرون؟

| مشاهده متن کامل بحث + 192 بازدید | 26 پست
من چیکارکنم شوهرم هرشب ساعت ۱۰ونیم میاد بهشم میگم بریم بیرون میگه خستم

حق داره ساعت ۱۰ دیگه خیلیه . اخر هفته ها که بیکاره برید. خدایی دلت میاد ساعت ۱۰ شب بهش بگی ببرت بیرون؟؟ 

یه معلم دینی تو دبیرستان داشتیم ، میگفت اگه یه مرد تو خیابون صداتون کرد ، نگین بله ! بگین  هان .  شاید همون لحظه داشته صیغه میخونده!                                                        اون اولین درس زندگیم بود ..😂🤭

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

هیچوقت. هر وقت بهش میگم بریم بیرون میبرتمون خونه مامانش. خونه مامانش یعنی بیرون 😐 منم دیگه بهش ن ...

دیگه نگو بریم بیرون. بگو بیا بریم رستوران یا بساط املده کن بگو بریم فلان پارک. جا رو دقیق واسش مشخص کن خودت واسه هدف تصمیم بگبر

هيچ کس نميتواند به عقب برگردد و از نو شروع کند.اما همه مي توانند از همين حالا شروع کنند و پايان تازه اي بسازند
2731
حق داره ساعت ۱۰ دیگه خیلیه . اخر هفته ها که بیکاره برید. خدایی دلت میاد ساعت ۱۰ شب بهش بگی ببرت بیرو ...

خب اخه شوهرم مغازه داره همه روزه هم مغازش بازه هیچوقت نشده یه روزیو تعطیل کنه هرشبم ساعت ۱۰ونیم میاد خب پس من چیکارکنم

خب اخه شوهرم مغازه داره همه روزه هم مغازش بازه هیچوقت نشده یه روزیو تعطیل کنه هرشبم ساعت ۱۰ونیم میاد ...

تو هم حق داری 😅  

یه معلم دینی تو دبیرستان داشتیم ، میگفت اگه یه مرد تو خیابون صداتون کرد ، نگین بله ! بگین  هان .  شاید همون لحظه داشته صیغه میخونده!                                                        اون اولین درس زندگیم بود ..😂🤭
اخه شب ک نمیتونم خودم تنهایی برم درطول روزم باکارای خونه مشغولم 

کارای خونه رو ولش کن. چقد مگه کار داره؟ مگه بچه داری؟ صبح هاتو یا بعد از ظهرهاتو بیرون پر کن

هيچ کس نميتواند به عقب برگردد و از نو شروع کند.اما همه مي توانند از همين حالا شروع کنند و پايان تازه اي بسازند
کارای خونه رو ولش کن. چقد مگه کار داره؟ مگه بچه داری؟ صبح هاتو یا بعد از ظهرهاتو بیرون پر کن

اینم حرفیه ازین ب بعدمیگم خودم تنهامیرم بیرون چیزیم پرسیدمیگم توکه منونمیبری خودم حالو هواموعوض میکنم..نظرتون چیه؟؟؟

2740
اینم حرفیه ازین ب بعدمیگم خودم تنهامیرم بیرون چیزیم پرسیدمیگم توکه منونمیبری خودم حالو هواموعوض میکن ...

اصلش هم همینه. اگه دوست داری باهاشون خرید و... رو برو باشگاه برو. کلاسای فنی حرفه ای. دنبال کار باش

خب اخه شوهرم مغازه داره همه روزه هم مغازش بازه هیچوقت نشده یه روزیو تعطیل کنه هرشبم ساعت ۱۰ونیم میاد ...

ببین شوهرمن شیفته کارش دولتیه خوب بیشترخونه س باهم میریم بیرون

شمادیگه شرایطش فرق میکنه

اگه اهل رفیق بازی بودوبرابقیه وقت داشت براشمانداشت اره میشدناراحت شد

شمادیگه خودت یاباخواهرت یادوستت یکم وقت بگذرونن نهایتاقراربذارماهی یکبارشوهرت زودتربیادخونه 

دیگه نگو بریم بیرون. بگو بیا بریم رستوران یا بساط املده کن بگو بریم فلان پارک. جا رو دقیق واسش مشخص ...

اتفاقا اینکارم کردم، میگم رستوران میگه پول ندارم.

میگم پارک میگه نمیام حوصله ندارم.

میگم بازار میگه آدم با جیب خالی بازار نمیره.

کلا واسه هر چیزی بهانه داره‌.

صلح طَلَب ، اما جَنگ بَلَد😎💖 دوستان اگه اطلاعاتی راجع به شرایط وام مسکن میخواید بدونید اینجا نوشتم، امیدوارم به دردتون بخوره، به امید صاحبخونه شدن تمام هموطنانم🙏💖