2737
2739
عنوان

کدوم از این دوتا فرش قشنگ تره

| مشاهده متن کامل بحث + 541 بازدید | 19 پست
ی خانومه هم میگف زن عموش پنج سال پیش گرفته قدیمی شده

خودت کدومو دوست داری به حرف بقیه اهمیت نده 

نمیدونم چجوری پولش میخواد جور بشه خیلی استرس گرفتم میشه برا جور شدن جهیزیه ام صلوات بفرستین😳
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

فاطمه جان من تاپیکتو خوندم کاملا مشخص بود شوهرت الکی بهت گفته میرم باشه میرم طلاقت میدمو فلان دوستت داره منم تو نامزدی و عقد چندین بار حرف طلاقو زدم دقیقا شوهرم همین جوری برخورد کرد میگفت باشه قسم بخور من میرم باقی کاراشو میکنم میخواست مطمئن بشه من دوستش دارم یا نه از ته دل میگم یا نه وقتی مطمئن میشدم اونوقت اونم دلش میشکست میگفت نامردم نرم ولی نمی‌رفتم

ولی در مورد شک و تردیداش چیز کمی نیس با کمک مشاور و وساطت بزرگترا درستش کن اصلا همین ایندفعه رو بهانه کن تا بیاد خونتون بابات باهاش حرف بزنه که دنبال درمان خودش باشه وگرنه حیف میشی 

امن یجیب المضطر اذا دعاه و یکشف سوبرای شفا بیماران دعا کنیم خیلیا منتظر سلامتی عزیزانشونن و چشم به راه... خدا میگه منو صدا کنید تا شما رو اجابت کنم 🤲🏻
2731