2733
2739
عنوان

کسی هست شوهرش سیگاری بوده و ترک کرده باشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1038 بازدید | 35 پست
گلم اونموقع اصلا نمیکشبد دوسال هست ک میببنم بو دود میده و ماشبن لو میده و میکشه

برو پیش مشاور. چرا بعدا شروع کرده .... حتما دلیلی داره. هم اینکه اونا بهتر راه حل میدن. ما شمارو نمیشناسیم. در عین حال نسخه ثابتی نمیشه برا همه پیچید. منتها جدی بگیر قضیه رو‌. 

یه خانم مستقل و قوی 
حالا خوبه به بوش حساسی و میکشی 😂

خخخخ آره خودم میکشم مشکل ندارم یکی دیگه بکشه اذیت میشم🤪

اگه محکم نیستی، سخته که در این دنیا زنده بمونی، و اگر مهربان نیستی شایسته زنده موندن نیستی.  بیاین تغییر فرهنگ رو از خودمون شروع کنیم. وقتی نظرمون مخالف نظر بقیه ست نگیم اه اه پیف پیف. به نظرات هم احترام بگذاریم. وقتی میخوایم به کسی پیشنهادی بدیم بگیم از نظر من... یکم مهربون باشیم... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

انشاالله یر شما ی چیز بدتر بیاد با این طرز همدردیت توهین و برو معنا کن براخودت

تو توهین کردی ب سیگاریا منم جوابتو دادم .من سیگاریم چ بدی ب تو کردم ک میگی از سیگاریا حالم بهم‌میخوره

ببینمت تو رو 🥴                                                         دیدمت برو 😒
2731
ببین منم ده‌ساله ازدواج کردم از روز اول ازدواج دارم باهاش میجنگم روز ب روزم بیشتر میکنه خدا لعنت کن ...

واقعا خدالعنت کنه پدرومادرایی که عیب بچشونو میپوشونن

شوهرمنم سیگاریه مادرش عوضی میدونست اماگفت پسرم سالمه سالمه نه راه پس دارم نه راه پیش