2410
2553

سلام دوستان

من حالم از سیگار و ادمای سیگاری بهم میخوره ولی شوهرم دوساله سیگار میکشه و روز ب روزم بیشتر میکشه....

راهنمایی مخام برا ترک

ما فعلا تو ترکیم ببینیم ایندفعه چی میشه 😂 ولی انصافا کمتر شده

صبام...⚖سوالِ حقوقی داشتین در خدمتم⚖می دانم اگر قضاوت نادرستی در مورد کسی بکنم، دنیا تمام تلاشش را می‌کند تا مرا در شرایط او قرار دهد تا به من ثابت کند در تاریکی، همه‌ی ما شبیه یکدیگریم...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همکار شوهرم از وقتی ازدواج کرده به خاطر همسرش ترک کرده...نمی‌دونم چه طور

امضای قبلم برآورده شده با دعای شما نینی سایتی ها ...خونه ام سه خوابه شد😊 ....امضا جدیدم صلوات بفرستید برا رفع مشکلات نینی سایتی ها ..لطفا🤗
2456

تاخودش نخاد هییییییچ کاری نمیتونی بکنی پس اعصتب خودتو بهم نریز

قیافه من😑😑🔫وقتی تو تاپیک خانومای باردار میرم ... از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره 😑🔫تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه 😑🔫 یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه😑🔫 موز خوردم بچم نیوفته . کشمش خوردم بچم فلان نشه . یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه . مادرشوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی ..مگه چند روزه دیگه داری تا زایمان ؟ دوهفتمه عزیزم😑😑😑🔫
2714

بهش بگو تو خونه و کلا جایی که تو هستی نکشه، وقتی سیگار میکشه انقدر غر بزن و اه و پیف و سرفه کن تا زده بشه

جهل و تعصب آنقدر قدرتمند است که میتواند جنگ را به صلح،و بردگی را عین آزادی جلوه دهد.
چطوری ؟؟؟میشه بگی چکار کردی؟خودتم میکشی یا فقط شوهرت

اول باید خودش بخواد که بشه وگرنه تو هرکاری کنی نمیشه که نمیشه 

بعدشم تحمیل نکن بهش دیگه نباید بکشی بهش بگو روزی یدونه کمتر کنه یا حداقل فاصله ی بین هر نخُ زیاد کنه 

سیگارم میخواد بخره پک نخره نخ بخره که کمتر دمه دستش باشه 

نه من نمیکشم اما بهش گفتم اگه بخواد بکشه دیگه منم میکشم که خداروشکر الان یه ۵ روز شد کمتر میکشه 

شوهرمم نیست دوست پسرمه 

تازه حتما بهش بگو پوستش خراااااااب میشه 

صبام...⚖سوالِ حقوقی داشتین در خدمتم⚖می دانم اگر قضاوت نادرستی در مورد کسی بکنم، دنیا تمام تلاشش را می‌کند تا مرا در شرایط او قرار دهد تا به من ثابت کند در تاریکی، همه‌ی ما شبیه یکدیگریم...

دوست شوهرم چون خانومممش حالش بهم میخوره از بوی سیگار بعد عروسیشون ترک کرده 

لامصب شوهر من دست بردار نیست بچم مشکل ریوی داره نارس دنیا اومده باااید دود نخوره ایشون دست بردار نیست از سیگار کوفتی مردم شانس دارن بخدا

یدونه پسر دارم من کاکل به سر دارم من یه روز عصای دستمه خودم خبر دارم من                  گلابہ تو گلاب پاش خدا مواظبش باش                  سپردمش دست خودت همیشه حافظش باش     ایشلاه که داماد بشه هرچی دلش میخواد بشه   توی روز سختی هیچکی پسر نمیشه           خسته‌گی جز باخنده یه پسر بدر نمیشه                چشم و چراغ بابا مرد کوچیکه مادر تیکر 🎈🎉تولد⏳🎁 گل پسرمه♥️
2706