2737
2739
خوب پول میخاد و سلامتی و دل خوش وراحت ..تازه من‌استخونبندیم‌درشته هر کارم کنم بزرگتر از سنم‌میزنم .. ...

عزیرم تا یه سنی بیشتر از سنت میزنی بعد 35 سالگی دیگه هم سن خودت میزنی اما نزار چین و چروک صورتت را خراب کنه با همین ماسک های طبیعی جوانی خودت رو حفظ کن و حرص نخور 

خب زیادی دوستش دارم اما درکم نمیکنه و نمیفهمم    چونکه عاشقشم بخاطرش از همه بریدم مگه گناهه خب عشقمه     اما همیشه غرورم در کنار عشقم داشتم حاضر نیستم بخاطر هیچ کس حتی عشقم جز فرزندم غرورم رو بشکنم غرورم بخاطر دخترم میشکنم همین دخملم عشق مامان و باباشه 💖💖💖

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیرم تا یه سنی بیشتر از سنت میزنی بعد 35 سالگی دیگه هم سن خودت میزنی اما نزار چین و چروک صورتت را خ ...

اره عزیزم دقیقا همینطوره ..باش حتما ممنون از صحبتای قشنگت😘

.باید یکی او را دوست می داشت! باید لااقل یکی او را دوست می داشت، یکی که مهربان و دلسوز بود، یکی که از او می پرسید: «دلش می خواهد به گردش برود، یا غذا بخورد؟» یا کسی که به او می گفت: «بدون پالتو بیرون نرو، سرما می خوری!»، «وقتی کسی آدم را دوست نداشته باشد، زندگی چقدر سخت است! »
صد بار بیشتر بهش گفتم ولی نمیخره ۳ ماهه رژ نخریدم که اون قراره بخره ولی اصلا کلا یه آدم سردو بی ا ...

فدای یه تار موت

خودت پول بگیر ازش برو 5 تا بخر

سعی کن اون بخره برات نخرید پول بگیر خودت بهترشو بخر

بیخیال اصلا ارزششو نداره خودتو حرص بدی

2731