2726

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

حتي يك بارم نه خداروشكر 

بگو ببینم رویا هامو چند می خری🎠؟نمی ترسی از روزی که ویدایی وجود ندارع💕🌸لطفاًلایک نکنیدد:/ جدیدم نیستم نزدیک سه ساله خاموش می خوندم با کاربری دیگم انقد نکین جدید جدید زرنگا🤫😒عکس پروف دادشمه نگین بچه داری🤔😂✈️
2728

معمولا به کسایی حسودیم میشه ک شاغلن😅

همیشه عشق باشد همیشه برکت🙂زندگیتو روی دور مثبت تنظیم کن تانتایج کارت مثبت از اب دربیاد😊به توانایی هات شک نکن😎بخشنده باش تا بخشیده شی😉

اره الان به دوستم ک ی کیس خوب بهش پا داده حسودیم میشه...خودم همچنان سینگل تازه اون یبارم ازدواج کرده طلاق گرفته

چگونه شرح دهم لحظه لحظه خود را،براے این همه ناباور خیال پرست....💔                                            براے براورده شدن حاجتم یه صلوات😢

توو عمرم تا ب الان به هیچچچچچچی و هیچ کسی حسادت نکردم چون همه چیز داشتمو اگر نداشتم هم بهش رسیدم ولی

از وقتی خدا پدرمو گرف به تمام کسایی ک پدر دارن از ته دلم حسادت میکنم و دلم خیلی میشکنه مخصوصا ک این دخترا دست باباهاشونو توو خیابون میگیرن یا اینایی ک توو اینستا و جلو روی خودم از پدراشون میگن با اینکه میدونن پدر ندارم.داشته هاتونو جار نزنین خانوما

2706