2737
2734
عنوان

بیایین موندم چیکار کنم😔

| مشاهده متن کامل بحث + 226 بازدید | 22 پست
عزیزم درسو ولش خیلی ها هستن مجردن شرایط دانشگاه رفتنم دارن اما ول کردن درسو  شما که جای خود د ...

درست میگی عزیزم خیلی هستن از دخترای فایل شوهرم ک دیپلم گرفتن ولی نمیتونم احساس پوچی میکنم

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

عزیزم به نظر من لااقل لیسانستو بگیر،تو این دوره زمونه دیگه گرفتن لیسانس کاری نداره،میتونی بری پیام ن ...

شوهرم میگه اگ میخای بری پیام نور نری بهتره ،خودم واست مدرک میگرم

چونوب قول خودش میخای 4سال وقتتو تلف کنی و رشته دانشگاهی باشه ک اینده داشته نداره

یه رتبه در حد متوسط بدون کلاس رفتنم هم میتونی...کتابهای کنکوری که تو بازار هست خیلی خوب هستن میتونی ...

مرسی عزیزم باعث قوت قلبم شدی...دقیقا پارسال من کتابخونه میرفتم و کلی از سایت الا استفادا کردمو کلس فیلم دارم...ولی شایدم احساس میکنم انگیزم پریده

2728
میتونی حتی بدون کنکور پیام نور ثبتنام کنی ،پیشنهاد من رشته روانشناسیه،به درد خودت و زندگیت هم میخوره ...

تو فکرم همین بود ولی نمیدونم شوهرم نمیزاره میگه وقت تلف کردنه ...میگه رشته خوب و بازار کار خوب داشته باشه...نمیدونم والا...

مرسی عزیزم باعث قوت قلبم شدی...دقیقا پارسال من کتابخونه میرفتم و کلی از سایت الا استفادا کردمو کلس ف ...

عزیزم بدون بچه بهترین موقع برا رسیدن به آروزهات  هس  فردا روزگار یه مادر موفق میشی که حتی بچه اش به چنین مادر پرتلاشی اافتخار میکنه  ...😙

عزیزم بدون بچه بهترین موقع برا رسیدن به آروزهات  هس  فردا روزگار یه مادر موفق میشی که حتی ...

ممنونم عزیزم میخام بخونم تصمیمو گرفتم

از فردا شروع میکنم....اگه حرفی داری بهم بگو ک چیکار کنم توی این راه کمکم کن..مرسی از لطفت

2740