2737
2734
عنوان

بچه سومم رو باردارم

| مشاهده متن کامل بحث + 391 بازدید | 27 پست
عزیزم خوش بحالت ب کسی ربطی نداره وقتی خودش شرایط روحی و توان مالی داری حرفای مردم برات مهم نباشه&nbs ...

آخه ماما های بهداشت به آدن حرف میزنن

هرچه خدا خواست همان میشود هرچه دلم خواست نه آن میشود
آره عزیزم تا سه تا میشه اما میگن دیگه سر سومی میبندن . اما ما که طبیعی هستیم را نمیبندن تا پنج تا. م ...

خوشبحالت عزیزم. من اگه جات بودم به چهارمی و پنجمی هم فکر میکردم🙈

دوستای گلم لطفا در مورد کمک ها و سوالاتی که میپرسم خدا رو در نظر بگیرید و بعد بهم جواب بدید... برام مهمه که راهی که جلوی پام میزارید رضایت خدارو در پی داشته باشه... ممنونم❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آخه ماما های بهداشت به آدن حرف میزنن

اوووه اونا ک کارشون اینه تشویق کنن چطور شده میگن ن بگو خیلی دلتونم بخوادا من خودم ب شخصه دوس دارم ۴تاداشته باشم ۲تادختر۲تا پسر ایشالا ک توانشو داشته باشم چه عیبی داره والا تک فرزندی اصلا خوب نیس ادم تنها میمونه الان پسر داییم زن گرفت رفت آلمان مامان و باباش همش تنهان خیلی بده اینطوری

میدونین خوشبخت ترین زن عالم کیه اجازه بدین خودم بگم:حوا بخاطره اینکه مادرشوهر نداره خواهرشوهرنداره جاااررری نداره وازهمه مهمتر اینکه شوهرش آآآآآآدمه🤣🤣🤣
خوشبحالت عزیزم. من اگه جات بودم به چهارمی و پنجمی هم فکر میکردم🙈

اووووه میبینم که بچه دوست تر از منم هست. دیگه چون بچه هام پشت سرهمن نمیتونم سخته . هرچند چهارتام دوست دارم

2731
اوووه اونا ک کارشون اینه تشویق کنن چطور شده میگن ن بگو خیلی دلتونم بخوادا من خودم ب شخصه دوس دارم ۴ت ...

منم چهارتا دوست دارم  اما بدنم دیگه فکر نکنم جواب بده شوهرمم با سه تا موافقه 

منم چهارتا دوست دارم  اما بدنم دیگه فکر نکنم جواب بده شوهرمم با سه تا موافقه

چرا بیجونی عزیزه دلم عب نداره جنسیتش چی هست حالا آخریه سه تام خوووبه جدا میخوابن بچهاتون 

میدونین خوشبخت ترین زن عالم کیه اجازه بدین خودم بگم:حوا بخاطره اینکه مادرشوهر نداره خواهرشوهرنداره جاااررری نداره وازهمه مهمتر اینکه شوهرش آآآآآآدمه🤣🤣🤣
اووووه میبینم که بچه دوست تر از منم هست. دیگه چون بچه هام پشت سرهمن نمیتونم سخته . هرچند چهارتام دوس ...

الهی خدا برات نگه داره عزیزم

دوستای گلم لطفا در مورد کمک ها و سوالاتی که میپرسم خدا رو در نظر بگیرید و بعد بهم جواب بدید... برام مهمه که راهی که جلوی پام میزارید رضایت خدارو در پی داشته باشه... ممنونم❤
چرا بیجونی عزیزه دلم عب نداره جنسیتش چی هست حالا آخریه سه تام خوووبه جدا میخوابن بچهاتون 

خب سه تا باردار ی و شیردهی پشت هم بدنو تخلیه میکنه. هنوز معلوم نیست تازه اولاشه . پسرم که هنوز شیر میخوره پیشمه دخترم جداس

2740
خب سه تا باردار ی و شیردهی پشت هم بدنو تخلیه میکنه. هنوز معلوم نیست تازه اولاشه . پسرم که هنوز شیر م ...

اره دقیقا عب نداره خدا پشتو پناهته عزیزه دلم

قربوونت ان شاالله شمام صاحب بچه های سالم و صالح بشی 

ایشالاممنونم ازت

سلام عزیزم میشه جوابمو بدی ....تو تاپیکت سال ۹۸ ابان گفتی بارداری ولی چطور شده که تو ۹۹ خرداد رفتین ان تی؟ ....حتما جواب بدین

Naznar 74...تیکر بارداری سومم هست سومین دخترم قند عسلم زودبیا که دل تو دلمون نیست هممون منتظرتیم....تاریخ ۹۹.۹.۹  بهترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد ...خدایا سپاسگزارم بابت اینکه خوشبخت ترین زن دنیام ..خدایا شکرت خدایا شکرت ..ممنون که هستی ممنون که حواست به ما هست ..زندگیم عالیه😍😍😊