2733
2734
عنوان

بچه سومم رو باردارم

391 بازدید | 27 پست

یه دختر چهارسال و نیمه یه پسر یک سال و چهارماهه دارم الانم باردارم میخوام به کسی نگم . ولی اگه فهمیدن نمیدونم چی بگم بگم میخواستیم حرف میزنن بگم نمیخواستیم بازم حرف میزنن به نظرتون چی بگم بهتره،؟

هرچه خدا خواست همان میشود هرچه دلم خواست نه آن میشود

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اون دو تا رو سزارین شدی؟

دوستای گلم لطفا در مورد کمک ها و سوالاتی که میپرسم خدا رو در نظر بگیرید و بعد بهم جواب بدید... برام مهمه که راهی که جلوی پام میزارید رضایت خدارو در پی داشته باشه... ممنونم❤
2738
حالا میخواستی یا نمیخواستی؟

میخواستیم . ولی هیچ کاری واسه قبل از بارداری نکردم یه جورایی بین خواستن و نخواستن

نه عزیزم طبیعی چطور؟

چون من اولی رو بدون اینکه بخوام سزارین شدم😔

میخواستم بدونم میتونم تا ۳ تا نی نی سزارینی بیارم

دوستای گلم لطفا در مورد کمک ها و سوالاتی که میپرسم خدا رو در نظر بگیرید و بعد بهم جواب بدید... برام مهمه که راهی که جلوی پام میزارید رضایت خدارو در پی داشته باشه... ممنونم❤
چون من اولی رو بدون اینکه بخوام سزارین شدم😔 میخواستم بدونم میتونم تا ۳ تا نی نی سزارینی بیارم

بعله میتونی☺

خداجونم میگم چرا تقاص سیبی ک‌حواخانوم خورده رو فقط ما ایرانیا داریم پس میدیم😒😒

عزیزم خوش بحالت ب کسی ربطی نداره وقتی خودش شرایط روحی و توان مالی داری حرفای مردم برات مهم نباشه 

میدونین خوشبخت ترین زن عالم کیه اجازه بدین خودم بگم:حوا بخاطره اینکه مادرشوهر نداره خواهرشوهرنداره جاااررری نداره وازهمه مهمتر اینکه شوهرش آآآآآآدمه🤣🤣🤣
چون من اولی رو بدون اینکه بخوام سزارین شدم😔 میخواستم بدونم میتونم تا ۳ تا نی نی سزارینی بیارم

آره عزیزم تا سه تا میشه اما میگن دیگه سر سومی میبندن . اما ما که طبیعی هستیم را نمیبندن تا پنج تا. منم تصمیم گرفتم سریعا یکی دیگه بیارم و شوهرم ببنده . چون روش جلوگیری هارو دوست ندارم. 

2706