2737
2739
عنوان

میخوام باحجاب بشم

| مشاهده متن کامل بحث + 579 بازدید | 44 پست
چون تا الان جلو نکشیدی عادت نداری وگرنه یه مدت این مدلی سر کنی عادت میکنی. خب اول روسریت رو همونطور ...

اوه خواهر سه ساله عادت نکردم همش الکی با هد و توربان سر کردم 

نه عزیزم متوجه شدم فقط پایین گلو دیگه گره و یا سنجاق نزنم چون حس میکنم اونطوری که گفتین شل بشه

اینکه انقد با عشق میخوای اینکارو انجام بدی خیلیییی قوی و با اراده ای . لطفا برا مون دعا کن دلت خیلی ...

خیلی وقته بهش فکر میکنم گفتم چه وقتی بهتر از الان که شب اول ماه ربیع الاوله یعنی من قبلا باحجاب بودم و چادری الانم بی حجاب نیستم فقط موهام از جلو یکم پیداشت ولی تو ماه رمضون و روز تاسوعا عاشورا الانم حجاب دارم

خدایا عمری بهم بده که خوشبختی و عاقبت بخیری دخترم رو ببینم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اوه خواهر سه ساله عادت نکردم همش الکی با هد و توربان سر کردم  نه عزیزم متوجه شدم فقط پایین گلو ...

آخه هد قشنگ نیست ولی لبنانی ادم خوشگلترم میشه.

نه نیاز نیست،از همون کنار گوش سفتش کن.یکم تمرین کنی یاد میگیری.راحته

ما شیشه ی عطریم،بگویید به سنگ...🌷✌
2728
میتونی از طلق روسری استفاده کنی سرِ روسریت صاف وایسه.واسه من که خیلی کاربردیه😊 قبول باشه😘

آره میدونم قبلا که چادری بودم اصلا عاشق این طلقا بودم

ماشالله ب تو خانمی  امیدوارم در تمام مراحل زندگیت در راه خدا قدم بزاری ببخشید اگه فضولی نب ...

واقعیتش همسرم کلا با حجاب هم مشکل داره 

دوتا از خواهراش کاملا بی حجابن

به منم‌گفته هرچور دوست داری بگرد فقط چادر سرت  نکن منم دیدم درسته که حق پوششم برای خودمه ولی خب احترام حرفش رو نگه دارم

2738
نمی دونم سختمه روسری رو بکشم جلوتر  هد هم میذارم با شال باز از گوشه و کنار موهام دیده میشه و ش ...

عزیزم تو یوتیوب یا آپارات کلی مدل بستن رویری قشنگ هست میتونی از اونا استفاده کنی

عزیزم اولا افرین به تصمیمت 

بعدشم سعی کن چند مدل گیره و کلیپس و سوزن قشنگ بگیری 

چون بدون این چیزا خواهی نخواهی شل میشه رو سرت

الانم که اینستا پر از مدل بستن روسری و شال به طرز زیبا و با حجابه

برای شادی روح مامانم یه صلوات میفرستید؟🌺
چه خوشگله مبارکت باشه ولی از زیرش مو پیدا نمیشه

ممنون عزیزم

هنوز که واسم نیاوردن تازه سفارش دادم ولی من برای بالای پیشونیم گرفتم که موهام چون لخته نیاد تو صورتم

یک خانمی سرش کرده بود تو پیجش مشخص نبود موهاش اینم عکس اون خانمه

عزیزم اولا افرین به تصمیمت  بعدشم سعی کن چند مدل گیره و کلیپس و سوزن قشنگ بگیری  چون بدو ...

ممنون از راهنماییت دوست عزیز. ❤️

ممنون عزیزم هنوز که واسم نیاوردن تازه سفارش دادم ولی من برای بالای پیشونیم گرفتم که موهام چوم ت لخت ...

آره دیده نمیشه منم خوشم اومد، میشه آدرسشو برا منم بدی

ان شاالله که بتونیم من که خیلی سختمه

آره دیده نمیشه منم خوشم اومد، میشه آدرسشو برا منم بدی ان شاالله که بتونیم من که خیلی سختمه

https://instagram.com/hedesar_negin?igshid=m3s36icv1co3 

انشالله که خدا کمکمون کنه و بهمون اراده بده

2706