2733
2734
عنوان

میخوام باحجاب بشم

| مشاهده متن کامل بحث + 579 بازدید | 44 پست

اینکه انقد با عشق میخوای اینکارو انجام بدی خیلیییی قوی و با اراده ای .

لطفا برا مون دعا کن دلت خیلی پاکه .

راستی چی شد همچین تثمیمب گرفتی

من یک جنوبی ام 😍😍😍😍😍😍😍 همه جنوبی ها عشقن💖💖 خونگررم و باحال 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

چه تصمیم خوبی خدا پشت و پناهت عزیزم 

برای برنگیختن حسادت اسب سوار خر نشو همین دیگه گفتم سوار هر خری نشین                                                                                         یه عده انگار دوراز جون ادم نیستن مثله ادم باهاشون حرف میزنی گاز میگیرن 😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕متاسفانه بعضیارو نمیشه قانع کرد، باید به نفهمیشون احترام گذاشت                                به بعضی ها باید گفت کورمون نکنی با اون روشن فکریت چلچراغ
2738
گلم میشه به منم یاد بدی آدم با حجاب صورتش کوچولو میشه آخه من بیبی فیسم

تو دیدِ من خانومای محجبه جذابترن حتی اگه کوچیک دیده بشن😊

من روسریمو لبنانی میبندم میخوای یادت بدم؟

ما شیشه ی عطریم،بگویید به سنگ...🌷✌
تو دیدِ من خانومای محجبه جذابترن حتی اگه کوچیک دیده بشن😊 من روسریمو لبنانی میبندم میخوای یادت بدم؟

نمی دونم سختمه روسری رو بکشم جلوتر 

هد هم میذارم با شال باز از گوشه و کنار موهام دیده میشه و شوهرم میگه حجاب کامل نیستی 

آره گلم لطف میکنی 

نمی دونم سختمه روسری رو بکشم جلوتر  هد هم میذارم با شال باز از گوشه و کنار موهام دیده میشه و ش ...

چون تا الان جلو نکشیدی عادت نداری وگرنه یه مدت این مدلی سر کنی عادت میکنی.

خب اول روسریت رو همونطور که عادی سر میکنی سه گوش میکنی،اگه میخوای بلندتر باشه یکم تا رو کوچکتر بگیر.بعد وسط،بین دوتا لا طلق رو میذاری و روسری رو سر میکنی و جای این زیرِگلوت گره بزنی،سمتِ راستِ روسری رو میاری بالا کنارِ گوشت با گیره،به تایِ سمت چپ وصل میکنی.یا برعکس.متوجه شدی؟نمیشه با نوشتن خوب توضیح داد🙈

ما شیشه ی عطریم،بگویید به سنگ...🌷✌
هد خیلی قدیمیه..ولی موفق باشی.برا مام دعا کن گلی 😘

از این سربندهای گیپور گرفتم که موهام نیاد تو صورتم آخه موهام خیلی لخته

چشم اگه قابل باشم حتما

خدایا عمری بهم بده که خوشبختی و عاقبت بخیری دخترم رو ببینم
2706