2733
2734
عنوان

مامانا کمک

| مشاهده متن کامل بحث + 148 بازدید | 43 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چون کنار چشمشم هس اگ نگا کنی برا اون ترسیدم 

نه مشکلی نیست اصلا نترس،

خدا حفظشن کنه  

بعضيا رو نمیشه قانعکرد   باید بهنفهميشون  احترام بذاری و آروم از کنارشون رد شي  میشه برای حل شدن مشکلم یه صلوات مهمونم کنی،اگه فرستادی بگو که منم واسه شادی زندگیت یه صلوات بفرستم 
نبردمش هنوز

ب نظرم نبر خصوصا الان که فقط دکترعمومی هست اونم بیمارستان خیلی الودست سعی کن خونه زیادگرم نباشه نزدیک بخاری نزار پوستش میسوزه بعدحاماهر۲۴ساعت ی بار کامل لباساش روعوض کن درسته بچه تنش تمیزه ولی لایه های پوست خودش حاماباید عوض کنی ولی کامل لخت نکن مثلااول پیرهنش رو بعد ک پوشیدی شلوار وپوشکش رو . 

سویندم به سوری گلاله سوره هر وخت له لامی خم له من دوره
2728
ممنونم ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ 

خواهش میکنم عزیزم،چون اگه ببری دکترم کرم مرطوب کننده میده،به نظر من اونم براش نزنی بهتره چون پوستشون حساسه گناه دارن از الان این چیزا براشون استفاده کنی 

بعضيا رو نمیشه قانعکرد   باید بهنفهميشون  احترام بذاری و آروم از کنارشون رد شي  میشه برای حل شدن مشکلم یه صلوات مهمونم کنی،اگه فرستادی بگو که منم واسه شادی زندگیت یه صلوات بفرستم 
من انقد میپوشونمش ک نگو 

ن گناه داره کمک سعی کن کمش کنی یهویی نه مثلاامروز سعی کن یکم دمای اتاق روبیاری پایین .بچه من اسفنددنیا اومد فقط ی رکابی و ی پیراهن جلو دکمه وی شلوار تنش ی پارجه نازک روکمرش ممیکشیدم چون خونه ب قول معروف خونه زائو در دماای پخت بودم بعد یک هفته ک کم کم دورم خلوت شد دماروپایین اوردم .الانم بچم عادت داره موقع خواب پاهاش بیرونه همین الان ک خوابیده فقط ی تیشرت وشلوارتنشه ی پارچه نخ روشکمش .مامانم الانم میگه بچت هیچ وقت جوراب دوست نراره چون از نوزادی فقط بیرون رفتنی دیدم پاش کنی 

2738
ن گناه داره کمک سعی کن کمش کنی یهویی نه مثلاامروز سعی کن یکم دمای اتاق روبیاری پایین .بچه من اسفنددن ...

انقد میگن اینو اون ک بپوشون و فلانه اینا میمونی بخدا

خدایا منو یه دل سیر ببخش
انقد میگن اینو اون ک بپوشون و فلانه اینا میمونی بخدا

اوه تادلت بخوادحرف زیاده همه درحال ابراز نظریه هستن مهم اینکه بتونی از پسشون بر بیای وگوش ندی