2733
2739
عنوان

درد بعد از شير گرفتن

| مشاهده متن کامل بحث + 152 بازدید | 21 پست
ببین سخ روز اول بیقراری میکنه اما باید طاقت بیاری خونه باش جایی ترو ک مجبور تباشی شیر بدی قرص دوتا د ...

مرسي گلم ممنون، صبح ميگم شوهرم بره بگيره 

واي چقدر غصه دارم ميخوام بگيرمش از شير خيلي سخته

مرسي گلم ممنون، صبح ميگم شوهرم بره بگيره  واي چقدر غصه دارم ميخوام بگيرمش از شير خيلي سخته

میفهممت ی حس بدی تو وجود ادمه من مخصوصا مجبور شدم نه ماهگی از شیر بگیرم خیلی سختم بود برای مادرم وابستگی میاره ایشالا راحت بگیری اگه کسی رو نزدیکت داری بزار پیشش تورو کمتر ببینه چندروز

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

گریه کرد بیقراری کرد طاقت بیار حواسشو پرت کن با غذا سیرش کن چندرورم زیاد بغلت نگیر

در طول روز خوبه اصلا بهونه نگرفت ديروز همش غذا دادم بازي كردم بيرون بردم فقط يه دفعه يكم خورد ولي ديشب تا خود صبح شير خورد 

چون داره دندون كرسي در مياره تا صبح همش نق ميزنه هركاري كردم اروم نشد رو پا گذاشتم چرخوندم اب دادم هيچ جوره ساكت شد جز با سينه.... 

راهكاري واسه شب تا صبح نداري؟ 

ببین انقدر واسه خودتو بچت سختش نکن من دو روز کلا به بچم شیر ندادم به حدی سینه هام دردناک ومتورم شده ...

منم ديشب دادم خورد راحت شدم، در طول روز اذيت نميكنه راحت حواسشو پرت ميكنم ولي شب تا صبح به خاطر دندوناش ناله ميكنه هيچ جوره اروم نميشه جز با سينه

2728
منم ديشب دادم خورد راحت شدم، در طول روز اذيت نميكنه راحت حواسشو پرت ميكنم ولي شب تا صبح به خاطر دندو ...

ببین اگه میخوای زودتر از شیر بگیری باید کلا ندی دیگه بهش ولی اگه سختته اول شیر روزو بگیر بعد شیر شبو   

پسرم شبا بیقراری میکرد من اب میدادم تو بغل من یا باباش باهاش حرف میزدیم لالایی میخوندیم  میخوابید البته من چون ۹ماهگی از شیر گرفتم تو خواب بهش شیرخشک میدادم 

ببین اگه میخوای زودتر از شیر بگیری باید کلا ندی دیگه بهش ولی اگه سختته اول شیر روزو بگیر بعد شیر شبو ...

اره نميتونم يه دفعه اي قطعش كنم هم واسه من سخته هم واسه دخترم همون به قول شما اولش روز رو ميگيرم بعد شب رو