2703
2553
عنوان

درد بعد از شير گرفتن

152 بازدید | 21 پست

سلام خانما از امروز شروع كردم به از شير گرفتن بچم 

ساعت ٢ظهر فقط دادم خورده ديگه ندادم 

الان خيلييي زياد سينه ام درد ميكنه داره منفجر ميشه...

چيكار كنم 😭😭😭

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

زیر دوش بدوش .چنددفعه که اینکارو کردی دیگه تموم میشه

قبلا یه حاجت داشتم خداروشکر با دعای شما دوستان بهش رسیدم...الان یه حاجت دارم میخوام اگه خدا صلاح میدونه بهم یکی دوتا دختر سالم و صالح بهم بده(بقول مامانم سالم و صالح هم بمونن)😍🤗 برای رسیدن ب حاجتم صلوات میفرستی؟ان شاالله خدا حاجت دلت رو برآورده کنه
2714
يعني امشب بدم ديگه از فردا كلا ندم؟  اگه دوباره پر شه چي؟ بدوشمش؟ اگه بدوشم كه بازم مياد...

ببین دیگه بهش نده اگه شیر خواست اب بده بخوابون چون هرچقد بدی طول میکشه تا خشک شه اسم قرصم گابرگولین

ببین دیگه بهش نده اگه شیر خواست اب بده بخوابون چون هرچقد بدی طول میکشه تا خشک شه اسم قرصم گابرگولین

الان بيرون بوديم تو ماشين دادم خورد خيلي اذيت بود سينم دخترمم همش بهمونه ميكرد گفتم ميخوابه ديگه ولي اومديم خونه بيدار شد!

اگه نصفه شبم بيدار شد ندم ديگه بهش؟ فردا چي؟ 

قرص رو بايد چند ساعت يه بار بخورم؟ 

الان بيرون بوديم تو ماشين دادم خورد خيلي اذيت بود سينم دخترمم همش بهمونه ميكرد گفتم ميخوابه ديگ ...

ببین سخ روز اول بیقراری میکنه اما باید طاقت بیاری خونه باش جایی ترو ک مجبور تباشی شیر بدی قرص دوتا دونست یکی فردا میخوری یکی جمعه هفته بعد

ببین انقدر واسه خودتو بچت سختش نکن من دو روز کلا به بچم شیر ندادم به حدی سینه هام دردناک ومتورم شده بود که حد نداشت یه خانمی بهم گفت امشب توخواب بزار دوتا سینتو خالی کنه دیگه بهش نده تو خواب بهش دادم دوتاشو وای انقدر راحت شدم دیگه بهش ندادم اصلا هم دیگه شیر توسینم جمع نشد بعد چندروز خشک شد دوش آب گرم هم خوبه

زندگیه دیگه آدم میسازه تقدیرمیخنده
2706