2737
2739
عنوان

برای کسی که صبرشون تموم شده چی توصیه میکنید

| مشاهده متن کامل بحث + 240 بازدید | 29 پست
چون نمیپسندن😐

چرا خب 

حداقل زنگ بزنن بگن 

ک دختره بیچاره منتطر نباشه

چون معمولا خانواده پسر باید زنگ بزنه

Ceeport  ❤ متاسفم لطفا منو ببخش مچکرم عاشقتم  ❤ceeport    💕سوالی در حیطه ی قانون جذب داشتین بپرسین❤💕

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خواهر من میشه ی سوال ازتون بپرسم من ی پسرم چندجا رفتم خواستگاری دختره بهم دل بستند حداقلش دو سه جا ا ...

من که نفرینش نکردم،ولی توقع دارم حداقل یه زنگ بزنن خبر بدن که این پسر ما نپسندیده،اگر دختر هم نفرین نکنه ولی بنظرم گناه حساب میشه،این پسره جلسه دوم به من گفت من شما رو میخوام

2740
خواهر من میشه ی سوال ازتون بپرسم من ی پسرم چندجا رفتم خواستگاری دختره بهم دل بستند حداقلش دو سه جا ا ...

ببنید اگه رفتاری نکنید تو جلسه اول که نشون نده خوشتون اومده و بعد بگید که تفاهم نداشتید ... کسی نفرین نمیکنه یا گیرا نیست ... 

ولی وقتی برید و بگید که خوشتون اومده جوری رفتار کنید که پسندیدی و دختر علاقه مند بشه ولی بزاری بری بی خبر ....خوب کار زشتیه 

بلاتکلیفی خیلی بده

خیلی اگه حرفی نمیزدن که خوششون اومده باز میگفت آدم جواب منفی درگیر نمیشد اینقدر ... ولی اینکه کلی تعریف کنن و بگن پسندیدن و خیلی خوبه و ... و بی خبر بزارن خیلی بده ... 

من گفتم ک نپسندیدم.بهانه کردم ک مردم راجبتون بد گفتند.ولی من بد بخت شدم یکی از دخترا تا دم در دنبالم ...

ببخشید کارتون زشت بوده اگه هم کسی تو تحقیق بد گفته میتونستید بگید که تفاهم نداشتیم یا استخاره کردیم بد اومده و ...