2726

واقعا دیگه صبرم به پایان رسیده پسری که دوست داشتم بلاخره دو بارم امدن خونمون برای آشنایی بیشتر دیگه ۱۴روزه خبری ازشون نشده،حالم خیلی بده هیچ غلطی هم نمیتونم کنم واسطه هم خواهر پسره هست ،کلافه شدم،یک لحظه هم نمیتونم آروم بشم،از بس فکر و خیال میکنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

تاپیک اخر منو بخون البته اینم در نظر داشته باش که خیلی مختصر نوشتم و کلی چیزا رو فاکتور گرفتم اونوقت حالت از هرچی ازدواجه بهم میخوره

خدایا شکرت که روز تولدم سوپرایزم کردی و یه نی نی بهم دادی....بابت همه ی نعمتایی که دادی هرچقدر شکر کنم بازم کمه....خدایا مرسی.....خدایا این اتفاق خوبو برای همه ی خانمای چشم انتظار نی نی به وجود بیار      میشه دعا کنید تودلیم یه پسر سالم و صالح و اروم و ناز و تپل باشه🤗🤗(نینیم پسره😍😍😍خدایا بازم مثل همیشه شرمندم کردی و من موندم چجوری شکر این همه نعمتو به جا بیارم )

انشالله ک هر  چی خیره پیش بیاد عزیزم

منم مثه توام البته طرف عشقم بود بعد سه سال خانوادش راضی شدن اومدن دوبار خواستگاری ولی نشد حتی پسره هم رفت 

ختم صلوات بردار عزیزم

ایام شهادته ب امام حسن و امام رضا متوسل شو

به خدا شوهر منو هرکی ببینه میگه امامه خودمم عاشق مظلومیت و ساکتیش شدم ولی الان نابودم کرده با کاراش

خدایا شکرت که روز تولدم سوپرایزم کردی و یه نی نی بهم دادی....بابت همه ی نعمتایی که دادی هرچقدر شکر کنم بازم کمه....خدایا مرسی.....خدایا این اتفاق خوبو برای همه ی خانمای چشم انتظار نی نی به وجود بیار      میشه دعا کنید تودلیم یه پسر سالم و صالح و اروم و ناز و تپل باشه🤗🤗(نینیم پسره😍😍😍خدایا بازم مثل همیشه شرمندم کردی و من موندم چجوری شکر این همه نعمتو به جا بیارم )
از خونه میندازنن بیرون😂

هر روز برو پارک بدو   انقدر بدو تا همه خشم و نگرانی و استرس هات تخلیه بشه!!!

آدم کنار میاد کنار میاد کنار میاد! یه روز می بینه دیگه نمی تونه کنار بیاد! از همون کنار میزاره میره!!!!!!😖😖
2706