2733
2739

فقط کافیه بگن این صدایی که داره میاد آهنگ باهاش میرقصم کردی، ترکی، مازندرانی،  گیلکی،  عربی، بندری، تانگو،  هیپ پاپ، بابا کرم، لزگی و............... فقط مایکل جکسونی و باله بلد نیستم

این↩ تاپیک ↪همیشه حال دلمو خوب میکنه سرشار از انرژی مثبت دوست داشتی یه سر بزن سهم دلتو ببر 
منم با این اهنگ رقصیدم،۲ماه پیش بود عروسیم

منم ۸ماه پیش.اهنگ خوبیه هیچوقت از مد نمیفته بعضی از اهنگ ها فقط یه مدت رو بورسن ولی این نه

من واژینیسموس شدید داشتم و درمان شدم.دلم میخواد به هرکی که این مشکل بزرگ رو داره کمک کنم.اگه دوس داشتین درخواست بدین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم ۸ماه پیش.اهنگ خوبیه هیچوقت از مد نمیفته بعضی از اهنگ ها فقط یه مدت رو بورسن ولی این نه

ارع همیشه عاشق این اهنگه بودم و هستم،طراحی رقصمم با خودم بودم تو خونه تمرین کردم و دلی رقصیدم😉😂

شوهرعزیزم خیلے دوست دارم و در ڪنارت براے آینده خوبمون وخوشبختیمون میجنگم💞

هرجا که مجلس بزن و برقص بود اصلان نمی شستم ولی الان پشیمون هستم چقد گناه کبیره برای خودم ثبت کردم خدا ببخش توبه کردم دیگه این کار تکرار نمیکنم   

این↩ تاپیک ↪همیشه حال دلمو خوب میکنه سرشار از انرژی مثبت دوست داشتی یه سر بزن سهم دلتو ببر 
2728