2733
2739
عنوان

میخام جداشم داغونم

| مشاهده متن کامل بحث + 702 بازدید | 66 پست
کاش همینجور بشه راحت گفتم حداقل الان تویی و بی کس تنها بی پول و پراز دردم بعداز طلاقم همینطوره شاید ...

بالاخره غم یکیش کمتره اونو انتخاب کن. بودن باهاش و...‌ یا نبودن باهاش و زندگی جدید

من درین تنهایی فکر یک بره ی روشن هستم که بیاید علف خستگی ام را بچرد......!
من باردار ک شدم دکترم کلی ازمایش نوشت ازمایش چیزا مقاربتی هم بود اچ ای وی بعد چن وقت گفت ایدز نداشتی ...

عزیرم من اگر جای تو بودم طلاق رو قطعا میگرفتم میرفتم سب ی واسه مردم پاک میکردم هویج خورد میکردم براشون بادمجون سرخ میکردم حتی خدا شاهده مطمئنم میرفتم کارگری خونه مردم رو میکردم اما با این خفت زندگی نمیکردم.‌.نترس جدا شو

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیرم من اگر جای تو بودم طلاق رو قطعا میگرفتم میرفتم سب ی واسه مردم پاک میکردم هویج خورد میکردم براش ...

میخام جداشم اما هروز ی داستان میگه طلاق نمیدم الانم ک زخم معده داشته میگه سرطان گرفتم😐

2731
اره نقطه ضعف من احساسات و دلرحمیمه دعا کنید برام

عزیزدلم یکبار یک فیلم میدیدم که یک زندانی عاشق زندانبانش شده بود که شکنجه اش میداد‌‌‌...اینجور نباش لطفا...جاری من اینطوری بود آخرش هم با بدبختی برادر شوهرم طلاقش داد.‌‌خدا رو شکر بهد از ۵ سال که دیدمش تونسته بود از اون شرایط سخت بیرون بیاد گفت دوسال اذیت شرم روی پای خودش بود..میگفت نجات پیدا کردم.‌

اره نقطه ضعف من احساسات و دلرحمیمه دعا کنید برام

مثل منی شوهر من همه جور نامردی در حقم کرده الانم ک تو مراحل جداییم ولی باز دلم میسوزه براش و اصلا مثل خودش که زندگیمون و خراب کرد نمیتونم رفتار کنم خیلی سخته شرایطم