2703
2553
عنوان

میخام جداشم داغونم

701 بازدید | 66 پست

اولش خودم خواستمش خیلی عذابم داد از دوران عقد خیانت.خونه بابا زندگی کردم بدترین زجرا رو خواهرش و مادرش بهم دادن اینقدر کتکم میزد شبا و من هیچ نمیگفتم فقط اشک بدون علت ی شب گفت بدبخت چرا وایسادی زندگی میکنی؟هیچ پولی نذاشت پول نداشتم ی چیز ساده بخرم برا خودم حتی هزار تومن نمیذاشتن کار کنه .یکسالو نیم این شرایط تحمل کردم تو اون دوران کلی کتک کلی توهین کلی عذاب بیرونمون کردن بدون هزار تومن موندم رفتیم یجا ی صاحبخونه خوب نصیبم شد جدا شدیم رفتیم اونجا بارها خیانت کرد موندم حالا ۸ ساله زنشم نهایت بی پولی کتک حتی فهمیدم چند ساله با ی زن مطلقه هست ۵سال اما درکنارش افراد دیگه بارداری ناخواسته داشتم و سقط شد اومدم خونه بابام طلاق و ننگ میدونن هیچکس حمایتم نمیکنه حتی یکیشون گفت برو  اونم میدونه بی پناهم اینکارارو راحت کرد ۲۶سالمه بچه ندارم هربار گرفتم مچشو گفت اشتباه کردم دیگه تحمل ندارم یکبار بابت کاراش قرص خوردم الانم دلم میخاد بمیرم نمیدونم چیکار کنم اما ن عشقی دارم ن علاقه فقط ی وابستگی و ترحم اما دیگه نمیخام ترحم کنم میخام برا خودم زندگی کنم.همش نیگن جدا نشو.هیچوقت منو نمیبوسه تو روزا و کلا هیچوقت خودش ابراز علاقه نمیکنه حتما باید بگم چرا نمیگی دوستم داری انگار از ته دلش هیچوقت حرف نمیزنه .پولم نداره مهریه بده با این وجود میگه طلاقتم نمیدم لطفا راهنماییم کنید دیگه نمیتونم تو اون زندگی باشم داغونم نمیخام برا نیاز عاطفی و مالی برم با کسی و اتو بگیره ابروم بره تو شهرغریبم.هیچ حامی ندارم.ب داداش زنه پیام دادم گفت حتما مشکل از تو بوده و خواستی شلوار شوهرتو بچسبی هرکاری میخای بکن .بچها بگید من طلاق راه درسته برام اخه مطمعنم هیچوقت اون ادم درست نمیشه ن پول داره ن عشق و محبت ن وفا گاهی شکاک و بد دهنه کتکمم میزنه گاها شده گفتم برم جواب یکی از افراد مجازی بدم منم اما من دلم ی زندگی اروم میخاد ک هردو وفادار باشیم چیکار کنم این راه طلاق چون تنهام فقط خودم تنهام البته اون اقا تاحالا بمن پول نداده برا خرید و نیازم ن درمان ن لباس ن ارایش هیچی فقط اجاره خونه و نصف خرج خونه بقیش با خودم اما دیدم برا زنه شارژ فرستاده.جز اون کلی عکسهای لختی از ی زن ک انگار براش فرستاده هم دیدم تو پوشه مخفی تو چشام نگاه میکرد قسم دروع میخورد ک اصلا نمیدونم کیه اما اون شب گفت اره چند ماهه با اون زن مطلقه هستم امت من چن سال پیشم عکس زنه رو دیدم مطعنم چن ساله😑

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

منتظر چی پس میخوای یه بجه هم بیار بعد جدا شو

فـــانی دِدُنیــــا🌑پـــس دلـــ نشکـــنیمـــ  💜دیـــنــ ا'نــسانیتــ 💙 شغـــلــ مـــادر💚 زادگـــاهــ دنیـا 💛محکومیتــ زندگیــ کردنـ❤               

شوهر من یه مرد خیلی اروم و صبور و پولدار بود ولی خسیس بود ازش جدا شدم‌

حتی پسر عمه ام هم میشد

همه گفتن جدا نشو

پدرم سخت مخالف بود

ولی جدا شدم

روزهای سختی بود

ولی گذشت

الانم خیلی خوشحالم ک جدا شدم

2714

هنوزم نمیدونی طلاق درسته یانه؟؟؟؟الهی العفو

اخه تا چه حد حقارت تا چه تو سری خوری تا کجاااا.مگه خودت چلاقی که برگردی پیش خانوادت تو همون شهر بدون مهریه طلاق بگیر مث هزاااارتا دختر دیگه برو سر کار انگار کن که خانوادت و اون با هم همه مردن

خدایم دایما سپاس برای همه رحمت هایی که برایم میفرستی و همه لطف هایی که بمن میکنی

تا آخر نخوندم ار همون اول نوشته هات معلومه چه گهۍ هست طلاق بگیر برو بهزیستی و کمیته امداد خرجت و میده برای خودت کار پیدا کن زندگی کن 

دلم گرفته ای دوست ، هوای گریه بامن ، گر از قفس گریزم ، کجا روم کجا مننننننن😔😔😔
عزیزم نکنه دلت میخواد یه مریضی از اون خانما بگیره بیاره بده تو 

من باردار ک شدم دکترم کلی ازمایش نوشت ازمایش چیزا مقاربتی هم بود اچ ای وی بعد چن وقت گفت ایدز نداشتی گفتم ن چطور گفت همینطور .خودمم میترسم 

شوهر من یه مرد خیلی اروم و صبور و پولدار بود ولی خسیس بود ازش جدا شدم‌ حتی پسر عمه ام هم میشد همه ...

همون دیگه هر کس پولشو از زنش بیشتر بخواد باید ولش کنی با پولاش ازدواج کنه.

فقط 6 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706