2733
2739
عنوان

هیچکیو نداشتم باهاش حرف بزنم

| مشاهده متن کامل بحث + 268 بازدید | 43 پست
دقیقا مشکل همینجاااااااااس واسه همینه که حالت اینجوریه.باید یه طور دیگه خودتو سرگرم کنی بیرون از خون ...

همینم نمیتونم همینم همینم. وای سر تا سر زندگیم پر مشکل 

اره بچه دارم نمیشم کلا همه ی درا بروم بسته س نمیدونم کجا فرار کنم

منم 6 ساله بچه دار نمیشم .تصمیم کاشت دارم ولی فعلااا پولش جور نشده.آجی امیدوار باش هر چی ک ناامید باشی وضع بدتر میشه

امیدوارباش 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

این جمله کلیشه ایه ولی واقعا درسته ک  میگه گذر زمان درستش میکنه ...اگ درستم نشد تموم ک میشه

از روزی ک بدنیا اومدم دارم همینو به خودم میگم. ولی تموم نمیشن سال ب سال بزرگر میشن من خیلی خیلییی قویم. تو داری با کسی الان حرف میزنی که هرکی جاش بود دووم نمیورد مخصوصا تو مجردی 

منم 6 ساله بچه دار نمیشم .تصمیم کاشت دارم ولی فعلااا پولش جور نشده.آجی امیدوار باش هر چی ک ناامید با ...

لامصب امید وار میشم بدتره😐 بدتر دنیا باهام لج میکنه همین نا امید باشم بهتره شاید دلش برام سوخت 

2731
21 سالم. 2 سال ازدواج کردم. اگه بدونی تو این21 سال چی کشیدم من. پیر شدم 

منم خونه ی پدرم خیلی سختی کشیدم  الانم مشکلات دیگه هس ولی چ میشه کرد ؟بزرگترین ناراحتی من اینه ک کاری شغلی ندارم ک سرگرم بشم احساس بدردبخور بودن کنم خسته شدم همش روزای تکراری

امیدوارباش 
چرا نمیتونی بری بیرون؟خودت نمیخوای؟

یکم بالاتر برا دوستمون توضیح دادم. اینجا ک اومدیم همش ویلایی کاری برای من نیست ماشینم فروختیم شدیدا خونه نشین شدم. نه دوستی دارم نه کسی نه هیچکی

2738
از روزی ک بدنیا اومدم دارم همینو به خودم میگم. ولی تموم نمیشن سال ب سال بزرگر میشن من خیلی خیلییی قو ...

حرفات واقعا درسته ...یه تبلیغ بود ک خانومه با دو تا نگرش ب زندگی نگاه میکرد مثلا بچش شیطونی میکرد یه بار میگفت دیگه خسته شدم ازین بچه ک امانمو بریده یه بار دیگه میگف خدا رو شکر ک بچم سالمه و داره بازی میکنه... سعی کن با یه دیدِ دیگه بهش نگاه کنی اما واقعا خیلی سخته من ک خودم همیشه نیمه ی خالیِ لیوانو میبینم

تو میخواستی نهرو کنی دریا... شدی شبیه مردمت
حرفات واقعا درسته ...یه تبلیغ بود ک خانومه با دو تا نگرش ب زندگی نگاه میکرد مثلا بچش شیطونی میکرد یه ...

بدتر میشه همه چی😂 دنیا میگه عههههه مثل اینکه داره خیلی بهت خوش میگذره الان یکار میکنم حسابی سرویس شی. بجاااان خودم همینطوره😐

تو خونه ی بابام از دست عموها عمه ها مادربزرگم در امان نبودم، بابام مریض بود و دست بزن داشت مامانم از اون مریض تر سالها حبسم کردن تو خونه مثل یه بدبخت باهام رفتار کردن و..... 

نافِ بعضیا رو با تیغِ فلاکت زدن

واقعا 😑😶 فک کن من از هیچی شانس نیوردم عموها و عمه هامو و مامان بزرگم مث زامبی بودن کابوس بودن مامان بابام مریض و روانی من مث یه موش آزمایشگاهی بودم زیر دستشون شکنجم میدادن بابام مث دیوونه ها منو از موهام بلند میکرد پرت میکرد کمر بند شلاق مشت لگد یبار اینقد زد مامانم میگفت نمیدونم چجوری زنده موندی