2726
عنوان

هیچکیو نداشتم باهاش حرف بزنم

268 بازدید | 43 پست

میدونید از تنهاییم خوشحالم. اما زندگی خیلی داره بهم سختی میده حالم امشب اصلا خوب  نیست هرکار میکنم اروم بشم فایده نداره تموم بدبختیام مث یه فیلم از جلوچشمم رد میشن. اصلا نمیدونم دلم چی میخواد فقط اصلا آروم نیستم 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

منم مثل توام حالامن 3روز بیشتر از تو اینجوریم حالم بده احوالم بده 😔😔😔

توروخدابرای زودتر حل شدن مشکل پدرومادرم دعا کنید مادرم روی خوش زندگیرو ببینه خدایا قربونت بشم    خیلی خوشحال میشم انشالله ک خواسته دلتون با صلاح خدا یکی بشه دوستای نی نی سایتی❤عاشق قلبای مهربونتونم❤💜خدایا شکر همه نعمت هات
از چی ناراحتی

پدر مادر درست وحسابی ندارم از سال 98 دارم از لحاظ مالی سختی میکشم خونه نشین شدم مسافرت نمیتونیم بریم مستاجر جاری روانیمم. خیلی خسته ام اینا فقط چن تاشه

نه عزیزم تازه تموم شده

اهان اخه من توي اون دوران همه ي غمام از كودكيييي مياد تو ذهنم🤦🏼‍♀️

اگه از شرايط فعليت راضي هستي ي دو ركعت نماز هرطوري ك خودت دوس داري حتي بدون وضو بخون و از خدا تشكر كن گذشته هم اگه چيزي تو ذهنته و ناراحتت ميكنه بنويس رو كاغذ و پاره كن

گاهی وقت آدم اینجور میشه البته اگه تنها باشی و مشکلاتم داشته باشی ک دیگه بدتررر

پر از مشکلات و تنهایی نمیدونم چجوری دارم این بار بزرگو به دوش میکشم واقعا کمرم خم شده انگار 

اهان اخه من توي اون دوران همه ي غمام از كودكيييي مياد تو ذهنم🤦🏼‍♀️ اگه از شرايط فعليت راضي هستي ي ...

شرایط فعلیم داغووونه اصلا همین شرایط حالمو خراب کرده

2706