2737
2739
عنوان

وقتی میخوای خیلی خاص باشی تو ی مراسم 😎😎

| مشاهده متن کامل بحث + 280 بازدید | 22 پست

آهان اینم بگم خودت باش در مورد حجاب

اگه خودت آزادی اونا گیرن الکی فیلم بازی نکن

ی لباس پوشیده بپوش دامادم اومد شالو بندا بالا

نری مانتو بپوشی و اینا

هرجور دفعه اول ببینن همونه

عاشق خوراکی‌ام😋 عاشق خونه ویلایی قدیمیمون😍 بفرمایید چای قند پهلوِ دیشلمه🥰 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم توی یه همچین موقعییتی انتخاب شدم البته من از قبل خبر نداشتم و کلی هم رقصیدم و جلف بازی درآوردم بعدا متوجه شدم که خوانواده همسرم از دخترای افاده ای و خجالتی خوششون نمیاد 

هنوزم وقتی میخندی دلم از شادی میلرزه...
2731
بپر ی رقص تمرین کن از این شیکا ک انگشتا رو با ناز تکون میدن اون مدل رقص کر و لال‌ها نه‌ها ناز بیا ...

چجوری اروم پلک بزنم هرچی تمرین میکنم نمیشه😂

چگونه شرح دهم لحظه لحظه خود را،براے این همه ناباور خیال پرست....💔                                            براے براورده شدن حاجتم یه صلوات😢
منم توی یه همچین موقعییتی انتخاب شدم البته من از قبل خبر نداشتم و کلی هم رقصیدم و جلف بازی درآوردم ب ...

ای جان چ بامزه😍

چگونه شرح دهم لحظه لحظه خود را،براے این همه ناباور خیال پرست....💔                                            براے براورده شدن حاجتم یه صلوات😢
میگم آروم پلک نزن بچه جان🤣🤣🤣🤣

باشه فهمیدم 😁😂  🙈

2740